Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:00
Fix 2
Skjold 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Brønshøj / Fix 2
4
Østerbro IF 2
4
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
Fix 1
Folehaven
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:30
Fix
Vigerslev
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Brønshøj / Fix
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Fix 3
Stefan 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Brønshøj / Fix 2
Kastrup 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fix 2
KB 7
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Fix
Føroyar
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fix
KB
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fix 1
HIK 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fix 3
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93 4
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Fix 3
FB 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KB 9
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
FB 5
B.93 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Skjold 5
Brønshøj BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
B.93 4
Fix 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Brønshøj BK 3
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
FB 5
Skjold 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Fix 3
Brønshøj BK
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Fix
BK Jyden
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Fix 1
B.93 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Fix
Sønderbro Fight
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Frem 1
Fix 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brønshøj BK 1
FB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hvidovre IF 1
Fix 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
GVI 1
B 1903 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Hvidovre IF 1
Ørestad IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
B 1903 1
KB 2
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Frem 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
FB 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Oversidder
Brønshøj BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Oversidder
Fix 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Ørestad IF 1
GVI 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
KB 2
Fix 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fix 1
B 1903 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
GVI 1
Hvidovre IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Brønshøj BK 1
Frem 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fix 2
FB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Ørestad IF 1
KB 2
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Fix 3
FB 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Brønshøj / Fix 2
HIK 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Skjold
GVI 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
FA 2000 6
Hellas 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
HIK 3
Fix 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
KB 6
GVI 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:25
HIK 3
Brønshøj BK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:25
GVI 2
FA 2000 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:25
Skjold
Fix 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:25
Hellas 3
Skovshoved IF 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:50
Fix 4
FA 2000 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:50
Skovshoved IF 3
GVI 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:50
Brønshøj BK 1
KB 6
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:50
FA 2000 3
Fix 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:15
KB 6
HIK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:15
Fix 2
GVI 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:15
FA 2000 6
Skjold
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:15
GVI 4
Hellas 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:40
Fix 4
Skovshoved IF 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:40
Brønshøj BK 1
FA 2000 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Fix
Rødovre
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Fix
PI Fodbold
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
06. jun
16:30
Fix 1
KB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fix 2
GVI 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fix 3
Oversidder
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Skjold 2
Skovshoved IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
KB 4
Hvidovre IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Skjold 2
FA 2000 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Hvidovre IF 1
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
FA 2000 1
KB 4
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Brønshøj BK 1
Skovshoved IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
KB 4
Skjold 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Skovshoved IF 1
Hvidovre IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Fix
GVI
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
FA 2000 1
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Fix 1
Brønshøj BK
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Brønshøj / Fix
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Fix 2
B 1908 (2)
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Fix 1
Hvidovre IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Fix
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Fix
FA 2000
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Fix 2
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Fix
CBS Sport
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:30
Fix 3
HIK 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|