Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:00
CBS Sport 4
6
Skjold 4
0
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FA 2000 2
3
Fremad Valby
1
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
FA 2000 3
2
Fremad Amager 3
4
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
FB 2
0
ØKF 2
1
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
CBS Sport 2
2
AB Tårnby 2
2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB 3
6
Skovshoved IF 2
0
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB 7
B 1903 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB
Bagsværd BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
CBS Sport
Hellas
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FA 2000 5
Kastrup 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FB 22
KB 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Dunses Disciple
Frem 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
FA 2000 13
Union 14
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
FA 2000 10
AB Tårnby
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
FA 2000 2
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
FA 2000 4
Fremad Valby 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:00
FA 2000 6
Frederiksberg Rangers
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:10
VLI
Fix
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
FA 2000
KFB
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
FB
Skjold
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
FB 6
FB 8
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
FA 2000
HB Køge
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
VLI
Olympiakos København
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
FB
Fremad Forsing
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
FA 2000 7
Skjold 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
VLI
Viktoria
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
FB 18
B 1903
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
FA 2000 14
KFUM 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
FB
Østerbro IF
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
FA 2000 (1)
Nørrebro FF 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
FA 2000
B.93
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
FB 4
FB 7
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
FB 12
FB 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
CBS Sport
AB Tårnby
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
FA 2000
Østerbro IF
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:00
FB 2
Nørrebro United 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:00
FB 2
Vestia 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
FB 17
HB 10
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
FB 16
HIK 5
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
FA 2000 13
FC Ryparken 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:30
FA 2000 4
Fremad Valby 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FB
Hellas
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FA 2000 (2)
Nørrebro United 4
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FA 2000 2
B 1908 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FB 3
Brønshøj BK 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FB 2
KSV
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FB 1
Hvidovre IF 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FA 2000 2
Skovshoved IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FA 2000 1
Husum Bk 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FA 2000 3
Brønshøj 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FB 2
Skjold 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FA 2000
B 1903
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FB 1
AC Amager Academy
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FB
Virum-Sorgenfri BK
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FA 2000 3
Fix 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FA 2000 (1)
AB Tårnby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
VLI 2
Union 6
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FB (2)
FC Damsø
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
FB 5
Union 4
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
FA 2000
Hvidovre IF 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
FA 2000 3
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
FA 2000
Slagelse B&I
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
FB
NB Bornholm
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
FB 14
CIK 2
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
FA 2000 7
Frederiksholm Sydhavnen 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
FA 2000 8
Oversidder
Serie 4, P2/9 Forår P7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FB 3
B.93 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
CBS Sport
Fix
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FB
Skovshoved IF
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FA 2000 3
FB 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FA 2000 2
B.93 3
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FB 3
HIK 3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FA 2000 4
Fremad Valby 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FA 2000 4
FB 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Østerbro IF 2
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
FA 2000 4
B 1903 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Brønshøj BK 2
Bispebjerg Bk. 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B 1903 3
Østerbro IF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Bispebjerg Bk. 2
FB 5
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Østerbro IF 2
FA 2000 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
FB 5
Brønshøj BK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B 1903 3
Bispebjerg Bk. 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FB 2
Union
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FA 2000
HIK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FB
B 1903
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FA 2000
Hvidovre IF 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
CBS Sport
ØKF
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FA 2000 6
HIK 3
HHT
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
CBS Sport 3
Husum 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FB 7
Oversidder
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FA 2000 11
Amalie 3
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FB 9
Skjold 14
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FA 2000
Heimdal
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FB
Ølstykke FC
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FA 2000 3
Vestia 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
AC Amager Academy U10
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Oversidder
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Valby 1
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Vanløse 3
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:25
Valby 1
Brønshøj BK 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:25
FB 2
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:25
AC Amager Academy U10
Sundby Bk. (1)
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:25
FB 1
Skjold 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:50
Sundby Bk. (1)
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:50
Skjold 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:50
Brønshøj BK 1
Vanløse 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:50
Hellas 1
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:15
Vanløse 3
Valby 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:15
Østerbro IF 2
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:15
Oversidder
AC Amager Academy U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:15
Dragør BK 1
FB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:40
Sundby Bk. (1)
Skjold 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:40
Brønshøj BK 1
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FB/Hellas 2
Oversidder
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FB 3
Oversidder
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FB 3
Oversidder
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Dunses Disciple
MBFF
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
CBS Sport 5
B.93 10
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FB 21
Union 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FA 2000 2
Jægersborg BK
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Dunses Disciple
Skjold 20
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FA 2000 10
Nørrebro United 2
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
FA 2000
KB
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FB 20
Stefan 3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FA 2000
LSF
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
VLI
JIF Hakoah
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
VLI
HB 14
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
FA 2000 12
Østerbro IF 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
FA 2000 (2)
Union
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
FB
Fremad Valby
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
FA 2000 10
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
FA 2000
B 1903
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
FB 13
Nørrebro United 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
FB 19
Polyteknisk FK
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FB 14
FC One Team
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FB
Aakanden GF
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
FA 2000 2
Kastrup 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FB 16
Union 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FA 2000 (1)
Hellas 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FA 2000 7
Skjold 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FA 2000 11
Østerbro IF 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FA 2000 12
Tsunami FC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FB 5
FC Culpa
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FA 2000 5
Oversidder
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
22:00
FB (1)
KFB (4) (4)
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
FA 2000 3
KB 5
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
FB 2
KP Zebras
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
FA 2000 (2)
FC Culpa 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
FB 22
Skjold 23
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
FA 2000
B.93
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
FB 7
Pan Fodbold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:00
FB
Nørrebro United 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
FB
FC Sukkerbold
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
FB 8
Copenhagen Foxes
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
FB 9
Stefan
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
FB 15
Østerbro IF 7
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:45
FB 11
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FA 2000 1
BK Rødovre 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FA 2000 2
HIK 3
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FB 2
Stefan
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FA 2000
Valby
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FA 2000 5
HIK 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
FA 2000 1
KB 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FA 2000
K.B. 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FA 2000 2
Frem 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FA 2000 2
FB
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FA 2000
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
FA 2000 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
VLI 3
FB 14
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
FB 4
Tårnby FF 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
FA 2000
Greve Fodbold
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
FA 2000
FC Damsø
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
FB 14
Fremad Valby 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
FB 15
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
FB 11
Brønshøj 4
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
CBS Sport 4
Bispebjerg 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
FA 2000 12
B.93 8
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
FA 2000 3
Fremad Valby 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Valby 2
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
FB 4
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Oversidder
FB 4
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Ørestad IF 2
Stefan 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hellas 1
FA 2000 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Amager 2
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Hellas 1
KB 5
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Skjold 3
Hvidovre IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Oversidder
Vanløse 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Stefan 1
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Valby 2
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Dragør BK 4
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
CIK 2
FB 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Fremad Valby 3
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Vanløse 1
Ørestad IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Sundby Bk.
FB 4
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
KB 5
Fremad Amager 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Hvidovre IF 2
FA 2000 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fremad Amager 2
Hellas 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
FA 2000 3
Skjold 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
FB 4
Stefan 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
FB 4
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Kastrup 2
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Ørestad IF 2
Oversidder
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Vanløse 1
Sundby Bk.
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
CIK 2
Fremad Valby 3
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
KB 5
Hvidovre IF 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FA 2000
Virum-Sorgenfri BK
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
CBS Sport
Nørrebro United
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FB 2
Nørrebro United
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
FB 12
Union 7
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:10
FA 2000 2
KB 3
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
FB
B.93 3
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
FA 2000 14
RPIF
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
FA 2000
Ringsted IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
FB 10
Laddersfield Town
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
FB 8
B1908 2
Serie 3, P2/5 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
CBS Sport
Union 13
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
CBS Sport 2
KB 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FA 2000 5
Frem 3
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Dunses Disciple
FB 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FB 10
Hellas 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FB
Næstved I.F.
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
CBS Sport 5
Fremad Valby 6
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FA 2000 2
Oversidder
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
FA 2000 (2)
FC Damsø
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
VLI
FA 2000 9
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:30
FA 2000
HIK/SIF
UHT
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:30
FB 11
FC Nyhavn
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
CBS Sport
Amager FF
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
FA 2000 15
Union 8
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
FA 2000 2
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
FA 2000 2
Oversidder
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:30
FA 2000 9
Rødovre 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
VLI
Sporting 43
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:30
CBS Sport
Oversidder
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:00
FB 2
Tårnby FF
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
FA 2000 3
B 1903 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
FB 2
Nørrebro United 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB (2)
HIK
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB 2
Skjold 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 2
B 1903 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 3
Østerbro IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 3
KB
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB 3
HB 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 2
KB 4
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FB 2
Vanløse 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
FB/Hellas 2
Amager Pigefodbold 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
FB
Husum Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
FA 2000 3
B.1908 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
FB 2
B 1903 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
FA 2000
LSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
FA 2000
Albertslund BS 72
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
FA 2000
Taastrup FC
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
FA 2000 2
B.93 5
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
FA 2000
ØKF
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FA 2000
HIK
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
FA 2000 4
Fremad Amager 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
KB 6
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
BK Rødovre
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Vestia 3
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hellas 3
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FA 2000 4
B.93 6
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FB 1
Vanløse 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Dragør BK 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
KB 2
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Vanløse 1
B.93 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
KB 2
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
B.93 2
GVI 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Hellas 3
Vanløse 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
B.93 6
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Dragør BK 1
FB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Oversidder
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
BK Rødovre
Skjold 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Østerbro IF 1
KB 8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
KB 6
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
FB 2
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
B 1908 2
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Skjold 2
Vestia 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
KB 8
FB 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
FB 1
B.93 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Hellas 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Vanløse 4
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
KB
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Tårnby FF
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
GVI 1
FA 2000 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Vanløse 1
KB 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
B.93 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FA 2000 4
Hellas 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
GVI 3
B.93 6
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
B.93 2
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Vestia 3
BK Rødovre
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FB 3
Østerbro IF 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Oversidder
KB 6
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FA 2000 2
FB 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FA 2000 1
B.93 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Tårnby FF
GVI 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Oversidder
B 1908 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Skjold 2
KB 8
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
FB 1
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Vanløse 4
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
CBS Sport 3
FA 2000 7
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FB
LSF
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FB 1
B.93 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FB 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
FA 2000
KB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
FA 2000
Brøndbyernes IF
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FB
Hørsholm-Usserød IK
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FA 2000 2
HIK
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FA 2000 4
Brønshøj 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
CBS Sport 2
Sønderbro Fight 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FA 2000 5
Viktoria 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FB
Hvidovre IF
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FB
Raklev GI
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
FA 2000
Vestia
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Dunses Disciple
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1A
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:30
FB
FA 2000
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FB
Fremad Valby 2
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
FB 2
B 1908 2
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
FB
Hellas
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
FB 2
GVI 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
FA 2000
Hillerød Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
FB
Brønshøj BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:15
FA 2000 13
Jægersborg 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
VLI 2
Skjold 15
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
FA 2000 5
Skjold 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
FA 2000
KB
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
FB 5
Vanløse IF 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
FA 2000 7
Dragør 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
VLI
Oversidder
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
FA 2000 2
Vigerslev Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
FB
Tårnby FF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
FA 2000 10
Skjold 13
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
FA 2000 11
Skjold 11
Serie 4, P2/9 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
FB 3
Skovshoved IF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
FA 2000 2
Brønshøj / Fix 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FA 2000
Union
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FA 2000 6
Nørrebro FF 2
HHT
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FB 14
KB 6
Serie 4, P2/9 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
CBS Sport 3
Jægersborg 2
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
FB 16
B 1903 7
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
FB 9
HB 6
Serie 4, P2/9 Forår P9
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
FB 3
FA 2000 5
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
FB 7
B.93 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
FB
Sundby Bk.
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
FB 3
Oversidder
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
FA 2000 4
FB 4
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
FA 2000
Skjold
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|