Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:30
Amager Pigefodbold
B 1903
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Dragør
Vestia
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Dragør BK
B 1960
HHT
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Dragør Bk.
B.93
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Dragør BK
Amager FF (2)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Amager Pigefodbold 3
Jægersborg BK
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Amager Pigefodbold 3
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dragør BK
Skjold
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dragør BK 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Amager Pigefodbold 2
B 1908
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dragør BK 3
Hvidovre IF 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Dragør BK
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Dragør Bk.
Frederiksholm Sydhavnen
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Dragør BK
B.93
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Dragør BK 2
Tårnby FF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Dragør BK 3
Skjold 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dragør 2
Brønshøj 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB 3
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hvidovre IF 1
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KB 3
B.93 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Tårnby FF
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93 2
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 1
KB 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Dragør BK 2
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B.93 2
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Dragør BK
Skjold
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Dragør BK
Tårnby FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Dragør BK
FA 2000 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Amager Pigefodbold 2
Kastrup
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Dragør Bk.
Næstved I.F.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Dragør BK
Amager FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Dragør BK
Hvidovre IF
HHT
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Amager Pigefodbold 4
Union 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dragør BK
Nørrebro United
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dragør BK 2
Hvidovre IF 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Dragør 2
KB 5
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Dragør BK 1
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Dragør BK 2
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
Brønshøj / Fix 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Dragør BK
Brønshøj BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Dragør 2
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Dragør BK
HB
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dragør 3
Hvidovre IF 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B 1908 4
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Valby 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dragør BK 3
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Skjold 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Oversidder
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Skjold 1
KB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
AB Tårnby 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Kastrup 2
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Hekla 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
B 1908 4
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Dragør BK 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Hekla 3
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
B 1908 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Sundby Bk. 2
Dragør BK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Folehaven
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
KB 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Dragør BK 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Oversidder
Skjold 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Frem 1
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Dragør BK 3
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Sundby Bk. 1
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fremad Valby 3
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Kastrup 2
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Hekla 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Sundby Bk. 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
KB 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Dragør 2
KB 3
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Dragør 3
GVI 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Dragør BK
Rødovre
HHT
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:45
Dragør BK
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Dragør BK
FA 2000
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Dragør
FB
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Dragør
Heimdal
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Dragør BK
Hvidovre IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Dragør BK 3
Tårnby FF 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
SSB
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Tårnby FF 2
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Fremad Amager 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Ørestad IF 3
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
AB Tårnby 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Dragør BK 1
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
AB Tårnby 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
HIK 1
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
Fremad Amager 3
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
B 1908 4
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
SSB
CIK 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:25
Valby 2
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
CIK 2
Tårnby FF 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Kastrup 2
Dragør BK 4
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Hekla 3
Ørestad IF 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Kastrup 2
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Oversidder
Dragør BK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:50
Hekla 1
KB 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Dragør BK 1
AB Tårnby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
KB 1
HIK 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Ørestad IF 3
Fremad Amager 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Dragør BK 3
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Tårnby FF 2
SSB
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Dragør BK 4
Valby 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Dragør BK
Sundby Bk.
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
CIK 2
Kastrup 2
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
Hekla 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:40
Oversidder
Hekla 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Amager Pigefodbold 2
Husum Bk
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Dragør 2
Valby
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Dragør BK
Stefan
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Dragør BK 3
CIK 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Nørrebro United (3)
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hellas
B 1903
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby (2)
Nørrebro United (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
JIF Hakoah
FA 2000 (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
FC Damsø
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
Vestia
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hekla
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Brønshøj BK (2)
Husum Bk
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Hekla
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Husum Bk
B 1908
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Oversidder
Nørrebro United (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Vestia
Fremad Valby (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Fremad Valby (2)
Brønshøj BK (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
FA 2000 (2)
Hvidovre IF (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
Nørrebro United (3)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
B 1903
Dragør BK
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Oversidder
Hellas
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Dragør BK
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Brønshøj BK (1)
JIF Hakoah
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Hvidovre IF (1)
Nørrebro United (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Nørrebro United (2)
Hvidovre IF (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Fremad Valby (1)
FC Damsø
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Oversidder
Brønshøj BK (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
B 1908
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Brønshøj BK (2)
Hekla
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Oversidder
Husum Bk
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Hvidovre IF (2)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
FC Damsø
Vestia
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
JIF Hakoah
Fremad Valby (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Nørrebro United (1)
FA 2000 (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Hellas
Nørrebro United (3)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Sundby Bk.
B 1903
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Oversidder
Dragør BK
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Brønshøj BK (1)
Hvidovre IF (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Nørrebro United (2)
Fremad Valby (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Oversidder
B 1908
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Fremad Valby 1
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
B 1908 1
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
B.93 4
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Fremad Amager 1
Frem 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Fix 1
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Vanløse 2
Brønshøj BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Dragør BK 2
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
B.93 3
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
FB 2
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Hellas 1
KB 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
KB 7
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
B.93 2
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
KB 7
B.93 7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
Ørestad IF 1
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
FB 2
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
KB 3
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
Dragør BK 2
B.93 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
Kastrup 1
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
Fix 1
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
Brønshøj BK 1
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
B.93 4
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
Frem 1
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
Fremad Valby 1
Skovshoved IF (2)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:45
GVI 1
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Skovshoved IF (2)
B 1908 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
KB 9
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Sundby Bk. 2
Fremad Amager 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
FB 1
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Dragør BK 1
Vanløse 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B 1903 1
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B.93 8
B.93 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
KB 8
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B 1903 2
Hellas 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hvidovre IF 1
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B.93 7
B.93 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Skjold 2
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
B.93 2
KB 7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
GVI 2
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Hellas 1
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
FA 2000 3
KB 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
B.93 3
Dragør BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Brønshøj BK 2
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Vanløse 2
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
KB 2
Brønshøj BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
Fremad Amager 1
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
CIK 1
Frem 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
B 1908 1
Fremad Valby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:15
KB 4
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Skovshoved IF (2)
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Sundby Bk. 2
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
Dragør BK 1
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
B.93 8
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
B 1903 2
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:30
B.93 7
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Rødovre 2
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Tårnby FF 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
B.93 1
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Vanløse 1
Nørrebro United 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
B 1908 2
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
K.B. 10
Fix 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Vestia 1
Sundby Bk. 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Skovshoved IF (1)
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Vanløse 3
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hellas 2
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Vanløse 3
KB 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Kastrup 2
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Vestia 1
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Skjold 3
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
B 1908 2
Rødovre 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Fix 2
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
B.93 1
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Nørrebro United 1
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Rødovre 2
Skjold
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
KB 6
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Skjold
Tårnby FF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
B.93 6
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
FA 2000 2
Vanløse 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
KB 1
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Rødovre 3
K.B. 10
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
FA 2000 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Rødovre 1
Skovshoved IF (1)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
HIK 1
Sundby Bk. 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
KB 5
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Hekla 1
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Hellas 2
Vanløse 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
B.93 5
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Skovshoved IF (1)
Vestia 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Sundby Bk. 1
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
K.B. 10
B 1908 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Hvidovre IF 2
Fix 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Vanløse 1
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
AB Tårnby 1
Nørrebro United 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Tårnby FF 1
Rødovre 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:45
Skjold 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Skjold
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FA 2000 2
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Rødovre 3
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Rødovre 1
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
KB 5
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
B 1903 3
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
GVI 3
FB 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
CIK 2
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
Rødovre 4
Brønshøj BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
AB Tårnby 3
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
B 1908 4
GVI 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
Nørrebro United 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
B 1903 4
Frem 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
Vestia 3
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:15
Ørestad IF 2
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Vestia 3
Vanløse 6
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Nørrebro United 4
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Nørrebro United 3
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Frem 3
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
AB Tårnby 3
Hekla 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
GVI 4
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
CIK 2
Skjold 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
Brønshøj BK 3
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
B 1903 3
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:30
FB 3
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Dragør BK 3
GVI 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
B 1908 3
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Skjold 4
Rødovre 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Frem 2
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Hekla 2
B 1908 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Hvidovre IF 3
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Fremad Amager 2
B 1903 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Fremad Valby 2
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Vanløse 6
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Fremad Valby 3
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Ørestad IF 2
Vestia 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Bispebjerg Bk.
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
B 1903 4
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
HIK 2
Frem 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
B 1908 4
AB Tårnby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Brønshøj BK 4
GVI 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Rødovre 4
CIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
AB Tårnby 2
Brønshøj BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
GVI 3
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Nørrebro United 2
FB 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:15
Dragør BK 3
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:15
Skjold 4
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:15
Hekla 2
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:15
Fremad Amager 2
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:15
Vanløse 6
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Hellas 3
HIK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Husum Bk 1
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Hvidovre IF 4
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Fremad Amager 3
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Stefan
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Fix 4
Fix 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Ørestad IF 3
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Vestia 4
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Vestia 2
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:30
Nørrebro United 5
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Vestia 2
KB 10
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Hvidovre IF 5
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Ørestad IF 3
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Jægersborg BK
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Stefan
Sundby Bk. 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Fix 3
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Hvidovre IF 4
Rødovre 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
JIF Hakoah
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Hellas 3
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:45
Hekla 3
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Vanløse 4
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Tårnby FF 2
HIK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Rødovre 5
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Østerbro IF
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Sundby Bk. 3
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
KB 11
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Kastrup 3
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Pioneren
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
KB 10
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
KFUM
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Nørrebro United 5
Vestia 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Vanløse 5
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Vestia 4
Ørestad IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Husum Bk 2
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Fix 4
Stefan
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Union
Fix 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Fremad Amager 3
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
HB
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
Husum Bk 1
Hellas 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:15
HIK 3
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:30
Vanløse 4
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:30
Rødovre 5
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:30
Sundby Bk. 3
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:30
Kastrup 3
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:30
KB 10
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:45
Dragør BK
Heimdal 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Dragør BK
Fremad Valby 3
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Dragør 2
Hvidovre IF 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Dragør 3
Hellas
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Dragør BK
KFB
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Dragør BK
Fix
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Dragør 2
Oversidder
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Amager Pigefodbold 2
FB
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Dragør BK
FC Damsø
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
Union/Husum
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Dragør Bk.
Nørrebro FF
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Dragør 2
Oversidder
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Amager Pigefodbold
FA 2000
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
|