Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
13:00
Køge BK (2)
5
KB (2)
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr
13:30
LSF
0
Taastrup FC
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
B. 73, Slagelse
1
Herfølge BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. apr
12:00
Brønshøj / Fix
5
Himmelev-Veddelev BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:15
BSF
6
Vestia
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:15
Taastrup FC
1
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:30
Vestia
1
Brønshøj / Fix
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
09:30
Herfølge BK (2)
1
Køge BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Himmelev-Veddelev BK
6
B. 73, Slagelse
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
KB (2)
5
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
Køge BK (2)
0
Himmelev-Veddelev BK
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
B. 73, Slagelse
2
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr
13:30
LSF
0
BSF
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
KB (2)
5
Herfølge BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Brønshøj / Fix
4
Taastrup FC
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Vestia
1
Køge BK (2)
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:30
Herfølge BK (2)
1
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
BSF
5
Brønshøj / Fix
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
5
KB (2)
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Taastrup FC
2
B. 73, Slagelse
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B. 73, Slagelse
2
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:30
LSF
1
Brønshøj / Fix
8
|
|||||||||||||||||||
12. maj
09:30
Herfølge BK (2)
0
Himmelev-Veddelev BK
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
KB (2)
5
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
Køge BK (2)
3
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Taastrup FC
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Vestia
Herfølge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BSF
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Brønshøj / Fix
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
LSF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KB (2)
BSF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Køge BK (2)
Brønshøj / Fix
|
|||||||||||||||||||
02. jun
09:30
Herfølge BK (2)
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Vestia
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
LSF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
LSF
Vestia
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
BSF
Herfølge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Taastrup FC
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
B. 73, Slagelse
Køge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Brønshøj / Fix
KB (2)
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
KB (2)
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Herfølge BK (2)
Brønshøj / Fix
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Køge BK (2)
LSF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Vestia
Taastrup FC
|
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp
Der er ingen finale mellem puljevinderne.