Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. mar
14:00
GVI 2
1
Frem 3
1
|
|||||||||||||||||||
31. mar
12:00
Skovshoved IF 2
2
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. mar
14:00
Skjold 3
1
FB 3
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr
20:00
HIK 2
1
Kastrup 2
5
|
|||||||||||||||||||
04. apr
20:00
Fremad Valby 2
4
HIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:00
Frem 3
0
KB 2
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr
19:00
Kastrup 2
0
Skovshoved IF 2
0
|
|||||||||||||||||||
05. apr
20:00
Viktoria 2
1
Skjold 3
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
FB 3
2
GVI 2
4
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:15
Skovshoved IF 2
4
FA 2000 5
4
|
|||||||||||||||||||
12. apr
19:00
Kastrup 2
1
Fremad Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
GVI 2
2
Viktoria 2
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
Skjold 3
1
Østerbro IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
KB 2
2
FB 3
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:00
HIK 2
5
Frem 3
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
FA 2000 5
4
Østerbro IF 3
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
Fremad Valby 2
2
Skovshoved IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Østerbro IF 3
1
GVI 2
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Viktoria 2
2
KB 2
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
FB 3
1
HIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FA 2000 5
3
Skjold 3
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
Frem 3
0
Kastrup 2
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Fremad Valby 2
4
Frem 3
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr
19:00
Kastrup 2
1
FB 3
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
GVI 2
7
FA 2000 5
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
HIK 2
2
Viktoria 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Skovshoved IF 2
0
Skjold 3
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
KB 2
3
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
FB 3
4
Fremad Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Frem 3
1
Skovshoved IF 2
5
|
|||||||||||||||||||
03. maj
20:00
Viktoria 2
2
Kastrup 2
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Østerbro IF 3
2
HIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FA 2000 5
1
KB 2
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Skovshoved IF 2
1
GVI 2
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:00
Fremad Valby 2
2
Viktoria 2
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
HIK 2
3
FA 2000 5
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Frem 3
1
FB 3
10
|
|||||||||||||||||||
10. maj
19:00
Kastrup 2
5
Østerbro IF 3
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KB 2
5
Skjold 3
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Viktoria 2
2
Frem 3
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
GVI 2
2
KB 2
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Østerbro IF 3
1
Fremad Valby 2
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Skjold 3
2
HIK 2
4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
FB 3
6
Skovshoved IF 2
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FA 2000 5
Kastrup 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Skovshoved IF 2
KB 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Skjold 3
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
FB 3
Viktoria 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Frem 3
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Fremad Valby 2
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Kastrup 2
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
HIK 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Østerbro IF 3
FB 3
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Skovshoved IF 2
Viktoria 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
GVI 2
Kastrup 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KB 2
HIK 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
Skjold 3
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
FA 2000 5
Frem 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Kastrup 2
KB 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
FA 2000 5
Viktoria 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:15
KB 2
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Frem 3
Skjold 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Fremad Valby 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
20:00
Viktoria 2
Østerbro IF 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
HIK 2
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
FB 3
FA 2000 5
|
De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 i begge puljer og dårligste nr. 10 på tværs af pulje 2 og 3 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien.
Nedrykningen forøges med 1 hold, hvis der ikke rykker et hold op fra Serie 1 pulje 2