Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
13:00
Støvring IF
Aalborg Chang (1)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Støvring IF
IK Rosendal
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Støvring IF
Storvorde/Sejlflod B
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Støvring IF
IK Rosendal
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Støvring IF
Spentrup/Ommersyssel IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Støvring IF
Valsgård IF 83
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
Støvring IF
Jetsmark IF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Støvring IF
Fyrkat Q
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:15
Støvring IF
Als B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Støvring IF (3)
IK Rosendal
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
Hadsund B
Støvring IF (2)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:15
RKG
Nibe B (2)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:15
Storvorde/Sejlflod B
Nibe B (1)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
Nibe B (1)
Støvring IF (1)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:30
IK Rosendal
Storvorde/Sejlflod B
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:45
Støvring IF (2)
Støvring IF (3)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:45
Nibe B (2)
Hadsund B
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nibe B (1)
IK Rosendal
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Støvring IF (3)
Nibe B (2)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Storvorde/Sejlflod B
Støvring IF (2)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Støvring IF (1)
RKG
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
IK Rosendal
Støvring IF (1)
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
RKG
Hadsund B
U6 Piger (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 247
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Arden IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
RKG
NUBI
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Jetsmark IF (2)
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Gug B
Nibe B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Løgstør IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Vejgaard B
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Nibe B
Støvring IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Løgstør IF
Gug B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
NUBI
FK Alliancen
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Jetsmark IF (2)
RKG
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:20
FK Alliancen
Støvring IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Støvring IF
Farsø/Ullits IK
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Støvring IF
Arden IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 482
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Støvring IF
Thisted FC
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:15
Støvring IF
Fyrkat Q/Hadsund/Terndrup
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 258
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:45
Støvring IF
TSV
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:45
Støvring IF
HVH
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Støvring IF - DGI OB A
Kærbysport
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Støvring IF
Aalborg KFUM
U15 Piger C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Støvring IF
NB/SSK/RIF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Støvring IF
Strandby IF Farsø
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Støvring IF
Farstrup/Sebber
U11 Piger (13) 5:5 - Forår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Støvring IF
Hald Ege Efterskole (2)
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:15
Støvring IF
Skørping IF Frem
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:45
Støvring IF
Gug B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:45
Støvring IF
Aalborg Freja
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
Støvring IF- SEN OB A
Ellidshøj IF
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Støvring IF
St. Restrup IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Støvring IF
Blenstrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Valsgård IF 83
Støvring IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Mariager IK
Vaarst/Fjellerad B
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Støvring IF
Skørping IF Frem
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Støvring IF
Jetsmark IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Støvring IF
Mariager IK
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Vaarst/Fjellerad B
Valsgård IF 83
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Støvring IF
Aalborg Chang
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Støvring IF
Vraa-Børglum/PV 81
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Støvring IF
Aalborg Chang
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Støvring IF
ASV
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Støvring IF
Vodskov IF
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:15
Støvring IF
Nøvling FK
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:45
Støvring IF
Øster Han Herred
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:30
Støvring IF
RKG
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 482
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Støvring IF
Øster Hornum IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
Støvring IF
Aalestrup IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
Støvring IF
Vejgaard B
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
Støvring IF
Løgstør IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 972
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Støvring IF
Brønderslev IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Biersted/Nørhalne
Gug B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Løgstør IF
Støvring IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:15
Støvring IF
Kvik/Aalestrup IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Støvring IF
Aalborg KFUM
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
Støvring IF
RKG
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:40
Brønderslev IF
Terndrup IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:40
Gug B
Løgstør IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:40
Støvring IF
Biersted/Nørhalne
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:20
Terndrup IF
Støvring IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:30
Støvring IF
Nibe B
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Støvring IF
Ikast FC
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Støvring IF
Sjørring/Koldby/Hørdum
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:45
Støvring IF
Vejgaard B
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Støvring IF
Doense/Vebbestrup IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
Støvring IF
Skive IK
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Støvring IF
Aalborg KFUM
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:15
Støvring IF
Svenstrup-Godthåb IF
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Støvring IF
Skørping IF Frem
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Støvring IF
Nørresundby FB
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 258
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Støvring IF
LKB/Gistrup
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Støvring IF
AaB
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Støvring IF
Aalborg Freja
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Støvring IF
Viborg FF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 723
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Støvring IF
Aalborg Freja
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Støvring IF
Oversidder
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:45
Støvring IF
Aars IK
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
10. jun
20:15
Støvring IF - DGI OB A
Gundersted IF
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Farstrup/Sebber
Skalborg SK
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Støvring IF
Svenstrup-Godthåb IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:10
Skalborg SK
Farsø/Ullits IK
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:10
Svenstrup-Godthåb IF
Farstrup/Sebber
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:45
Støvring IF
Aabybro IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:50
Farsø/Ullits IK
Støvring IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 119
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:15
Støvring IF- SEN OB A
Blenstrup IF
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:45
Støvring IF
Fyrkat Q (2)
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:30
Støvring IF
Oversidder
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hobro IK
Støvring IF (1)
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Støvring IF
Nørresundby FB
U8 Piger (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 172
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
Nørresundby FB
Dall/Ferslev IF
U8 Piger (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 172
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
IK Rosendal
Hobro IK
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Støvring IF (1)
IK Rosendal
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Dall/Ferslev IF
Støvring IF
U8 Piger (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 172
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Svenstrup-Godthåb IF
Skalborg SK
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Støvring IF
Aars IK
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:10
Aars IK
Svenstrup-Godthåb IF
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:10
Skalborg SK
Støvring IF
U9 Drenge A2 (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Skørping IF Frem
Støvring IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Nibe B
KB81 Aalborg
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
KB81 Aalborg
Skørping IF Frem
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
Støvring IF
Nibe B
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Støvring IF
LKB/Gistrup
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Støvring IF
Dall/Ferslev IF
U11 Piger (13) 5:5 - Forår 2024 Pulje 102
|