Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. maj
10:00
Solbjerg IF (3)
FC Horsens (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Grejs-Dalen IK (1)
IF Lyseng (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Hørning IF (1)
HEI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Solbjerg IF (2)
Riis Tebstrup IF
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
FC Horsens (1)
ASA, Aarhus (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Kolt/Hasselager IF
BMI (2)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Sabro IF (2)
Bredballe IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Viby IF (2)
VSK Aarhus (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
BMI (1)
VRI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Hadsten SK (2)
Virring Fodbold
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
IF Lyseng (5)
BMI (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
Gylling B
FC Skanderborg
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
AIA/Tranbjerg (2)
Lund IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
ASA, Aarhus (3)
Viby IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
Vorup FB (1)
Solbjerg IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
IF Lyseng (3)
Hadsten SK (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
Stavtrup IF (2)
BMI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
Hadsten SK (3)
Grundfør UI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
Grundfør UI (1)
Lund IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
BMI (4)
Stavtrup IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
Grenaa IF (1)
BMI (1)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
HEI (1)
Hørning IF (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
HEI (3)
VSK Aarhus (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
IF Lyseng (2)
FC Horsens (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
Hørning IF (2)
Odder
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:10
VRI (4)
Randers Freja (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
AIA/Tranbjerg (1)
Fredericia fF
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
FC Horsens (3)
Randers Freja (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
ASA, Aarhus (1)
Grejs-Dalen IK (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
VSK Aarhus (1)
Solbjerg IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
Bredballe IF (2)
VRI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
Grenaa IF (2)
BMI (3)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
Vorup FB (2)
BMI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
BMI (5)
Viby IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
HEI (4)
Sabro IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
IF Lyseng (4)
AIA/Tranbjerg (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
SMIFF09
Gylling B
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
VRI (3)
IF Lyseng (5)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:20
Sabro IF (1)
Hadsten SK (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Stavtrup IF (2)
Virring Fodbold
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Hadsten SK (3)
BMI (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Grundfør UI (1)
FC Skanderborg
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
BMI (4)
Lund IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
ASA, Aarhus (3)
Bredballe IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Vorup FB (1)
VSK Aarhus (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
IF Lyseng (3)
VRI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
BMI (1)
Kolt/Hasselager IF
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Hørning IF (3)
FC Horsens (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Riis Tebstrup IF
HEI (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
FC Horsens (2)
Hørning IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Odder
Grejs-Dalen IK (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:30
Randers Freja (1)
Solbjerg IF (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
FC Horsens (4)
AIA/Tranbjerg (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
IF Lyseng (1)
FC Horsens (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
HEI (2)
ASA, Aarhus (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
ASA, Aarhus (2)
Bredballe IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
Solbjerg IF (2)
HEI (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
BMI (2)
Grenaa IF (2)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
BMI (2)
Sabro IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
Hadsten SK (1)
Vorup FB (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
Solbjerg IF (1)
BMI (5)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
Viby IF (1)
HEI (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
Stavtrup IF (1)
IF Lyseng (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
Lund IF (1)
SMIFF09
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:40
Grundfør UI (2)
VRI (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
BMI (1)
IF Lyseng (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Viby IF (2)
Vorup FB (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Sabro IF (2)
ASA, Aarhus (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
AIA/Tranbjerg (2)
BMI (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Gylling B
Grundfør UI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
IF Lyseng (5)
Hadsten SK (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Hadsten SK (2)
Stavtrup IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
BMI (3)
Grenaa IF (1)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Riis Tebstrup IF
VSK Aarhus (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
VRI (1)
HEI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Grejs-Dalen IK (2)
IF Lyseng (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Randers Freja (2)
Hørning IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:50
Fredericia fF
VRI (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Solbjerg IF (3)
AIA/Tranbjerg (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Grejs-Dalen IK (1)
FC Horsens (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Hørning IF (1)
ASA, Aarhus (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
FC Horsens (1)
Bredballe IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Solbjerg IF (2)
Riis Tebstrup IF
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Kolt/Hasselager IF
Grenaa IF (2)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Virring Fodbold
BMI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
BMI (3)
Grundfør UI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
FC Skanderborg
Lund IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Lund IF (2)
Stavtrup IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
Bredballe IF (1)
Viby IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
VSK Aarhus (2)
Solbjerg IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:00
VRI (2)
Hadsten SK (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
Vorup FB (2)
IF Lyseng (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
BMI (5)
Vorup FB (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
HEI (4)
ASA, Aarhus (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
IF Lyseng (4)
BMI (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
SMIFF09
Grundfør UI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
VRI (3)
Hadsten SK (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
Sabro IF (1)
Stavtrup IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
BMI (1)
BMI (3)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
HEI (3)
VSK Aarhus (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
Hørning IF (3)
VRI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
FC Horsens (2)
Grejs-Dalen IK (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
Odder
Randers Freja (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:10
Randers Freja (1)
Fredericia fF
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
FC Horsens (4)
VRI (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
IF Lyseng (1)
Hørning IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
HEI (2)
IF Lyseng (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
ASA, Aarhus (2)
HEI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
BMI (2)
Grenaa IF (1)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
BMI (2)
Hadsten SK (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
Grundfør UI (2)
IF Lyseng (5)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
Lund IF (1)
Gylling B
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
Stavtrup IF (1)
AIA/Tranbjerg (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
Viby IF (1)
Sabro IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
Solbjerg IF (1)
Viby IF (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:20
Hadsten SK (1)
BMI (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
VRI (2)
Vorup FB (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
VSK Aarhus (2)
BMI (5)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
Bredballe IF (1)
HEI (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
Lund IF (2)
IF Lyseng (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
FC Skanderborg
SMIFF09
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
BMI (3)
VRI (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
Virring Fodbold
Sabro IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
Grenaa IF (2)
BMI (1)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
ASA, Aarhus (1)
FC Horsens (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
FC Horsens (3)
Odder
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
AIA/Tranbjerg (1)
Randers Freja (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:30
Bredballe IF (2)
Hørning IF (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:40
VRI (4)
Solbjerg IF (3)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:40
Hørning IF (2)
Grejs-Dalen IK (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:40
IF Lyseng (2)
Hørning IF (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:40
HEI (1)
FC Horsens (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:40
Grenaa IF (1)
Kolt/Hasselager IF
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:50
BMI (3)
BMI (2)
U5 Drenge(19)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:50
VRI (1)
ASA, Aarhus (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:50
Grejs-Dalen IK (2)
HEI (2)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:50
Randers Freja (2)
IF Lyseng (1)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
11:50
Fredericia fF
FC Horsens (4)
U6 Drenge(18)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Stavtrup IF (2)
Brabrand IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Hørning IF (1)
IF Lyseng (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Grenaa IF
Stensballe IK (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
IF Lyseng
3
Fredericia KF/TSIF
0
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Galten FS (1)
IF Lyseng (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Brabrand IF (1)
Aabyhøj IF (3)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Lund IF
Harlev IK (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Stavtrup IF (1)
FC Skanderborg (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Søften GF (1)
Stavtrup IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FC Horsens
IF Lyseng (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Sabro IF
IF Lyseng (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
FC Skanderborg
ASA, Aarhus (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Helsted Fremad IF
Thorsø/Tungelund IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Harlev IK (2)
Ry Fodbold (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Thorsø/Tungelund IF (1)
Stavtrup IF (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Grundfør UI (1)
BMI
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Hasle B
Søften GF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
IF Lyseng (1)
BMI (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
AIA/Tranbjerg (1)
IF Lyseng (4)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Ry Fodbold (3)
Hadsten SK (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Hadsten SK (1)
Grenaa IF (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Grundfør UI (2)
IF Lyseng (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Helsted Fremad IF (1)
IF Lyseng (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
ASA, Aarhus (1)
Helsted Fremad IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Stavtrup IF
FC Horsens (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Hørning IF (2)
IF Lyseng (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:10
Aabyhøj IF (1)
Solbjerg IF
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:15
IF Lyseng (2)
Viby IF
HHT
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Grenaa IF
Galten FS (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Stensballe IK (2)
Hørning IF (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
FC Horsens (1)
Grenaa IF
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Stavtrup IF (1)
Aabyhøj IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Ry Fodbold
ASA, Aarhus (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Brabrand IF (1)
Sabro IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
FC Skanderborg (2)
Lund IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Ry Fodbold (2)
Brabrand IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Stavtrup IF (4)
Grenaa IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
ASA, Aarhus (2)
BMI (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
IF Lyseng (3)
AIA/Tranbjerg (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Grenaa IF (2)
Grundfør UI (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:20
Kolt/Hasselager IF
Helsted Fremad IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Grundfør UI (1)
Thorsø/Tungelund IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Stavtrup IF (3)
Harlev IK (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
BMI (2)
FC Skanderborg
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
IF Lyseng (4)
Sabro IF
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Hadsten SK (2)
FC Horsens
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Grenaa IF (3)
Søften GF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Hasle B
Harlev IK (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
IF Lyseng (1)
Stavtrup IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
IF Lyseng (2)
Brabrand IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Helsted Fremad IF (2)
Galten FS (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Hørning IF (2)
Stensballe IK (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Stavtrup IF
IF Lyseng (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Solbjerg IF
Stavtrup IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
IF Lyseng (2)
FC Horsens (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
FC Horsens (2)
Stensballe IK (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
Brabrand IF (2)
Grenaa IF
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
IF Lyseng (1)
Stavtrup IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
Aabyhøj IF (3)
Ry Fodbold
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
FC Skanderborg (1)
Brabrand IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
Stavtrup IF (2)
Ry Fodbold (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
IF Lyseng (2)
Stavtrup IF (4)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
IF Lyseng (2)
ASA, Aarhus (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
ASA, Aarhus (1)
IF Lyseng (3)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
BMI
Kolt/Hasselager IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
Ry Fodbold (1)
Grenaa IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:40
Søften GF (2)
FC Skanderborg (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Grundfør UI (3)
Thorsø/Tungelund IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Helsted Fremad IF
Grundfør UI (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
AIA/Tranbjerg (2)
IF Lyseng (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
BMI (1)
AIA/Tranbjerg (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Grenaa IF (1)
Ry Fodbold (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Brabrand IF (2)
Hadsten SK (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Sabro IF
Grundfør UI (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Lund IF
Hasle B
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
ASA, Aarhus (2)
Helsted Fremad IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Aabyhøj IF (2)
ASA, Aarhus (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Galten FS (2)
Aabyhøj IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Grenaa IF
Hørning IF (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:50
Hørning IF (1)
Stavtrup IF
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
IF Lyseng (1)
FC Horsens (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
IF Lyseng (2)
VSK Aarhus (2)
UDS
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Stensballe IK (1)
IF Lyseng (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Stavtrup IF (2)
Grenaa IF
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Galten FS (1)
Stavtrup IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Brabrand IF (1)
Ry Fodbold
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Harlev IK (1)
Søften GF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Stavtrup IF (1)
Brabrand IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Søften GF (1)
Ry Fodbold (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
FC Horsens
Stavtrup IF (4)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Sabro IF
ASA, Aarhus (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
FC Skanderborg
IF Lyseng (3)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Thorsø/Tungelund IF (2)
BMI
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Harlev IK (2)
Grenaa IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
Stavtrup IF (3)
Grundfør UI (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
Kolt/Hasselager IF
Grundfør UI (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
BMI (2)
AIA/Tranbjerg (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
IF Lyseng (4)
BMI (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
Hadsten SK (2)
Grenaa IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
Grenaa IF (3)
Brabrand IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
IF Lyseng (1)
Sabro IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
FC Skanderborg (2)
Hasle B
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
IF Lyseng (2)
ASA, Aarhus (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
Helsted Fremad IF (2)
Aabyhøj IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
Solbjerg IF
Galten FS (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
FC Horsens (1)
Hørning IF (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:10
Stensballe IK (2)
Stavtrup IF
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
FC Horsens (2)
Hørning IF (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
IF Lyseng (2)
Grenaa IF
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
Brabrand IF (2)
Aabyhøj IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
IF Lyseng (1)
ASA, Aarhus (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
Aabyhøj IF (3)
Helsted Fremad IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
Søften GF (2)
Lund IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
FC Skanderborg (1)
Grundfør UI (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
Stavtrup IF (2)
Hadsten SK (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
IF Lyseng (2)
Ry Fodbold (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
IF Lyseng (2)
AIA/Tranbjerg (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
ASA, Aarhus (1)
IF Lyseng (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
BMI
Helsted Fremad IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:20
Ry Fodbold (1)
Thorsø/Tungelund IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Grenaa IF (2)
Stavtrup IF (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Thorsø/Tungelund IF (2)
Kolt/Hasselager IF
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
ASA, Aarhus (2)
IF Lyseng (4)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Stavtrup IF (4)
Hadsten SK (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Ry Fodbold (2)
Grenaa IF (3)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Brabrand IF (1)
IF Lyseng (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Harlev IK (1)
FC Skanderborg (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Ry Fodbold
IF Lyseng (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Stavtrup IF (1)
Helsted Fremad IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
IF Lyseng (3)
BMI (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Stensballe IK (1)
FC Horsens (1)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
IF Lyseng (1)
Stensballe IK (2)
U6 Piger(18) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:30
Grenaa IF
Solbjerg IF
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
Aabyhøj IF (1)
Stavtrup IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
ASA, Aarhus (1)
Galten FS (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
Helsted Fremad IF (1)
Brabrand IF (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
Grundfør UI (2)
Stavtrup IF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
Hadsten SK (1)
Søften GF (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
Ry Fodbold (3)
FC Horsens
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
AIA/Tranbjerg (1)
Sabro IF
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
IF Lyseng (1)
FC Skanderborg
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:40
Thorsø/Tungelund IF (1)
Harlev IK (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
Grundfør UI (3)
Ry Fodbold (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
AIA/Tranbjerg (2)
ASA, Aarhus (1)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
BMI (1)
IF Lyseng (2)
U9 Piger(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
Grenaa IF (1)
IF Lyseng (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
Brabrand IF (2)
Stavtrup IF (2)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
Sabro IF
FC Skanderborg (1)
U8 Piger(16) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
ASA, Aarhus (2)
Aabyhøj IF (3)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
Aabyhøj IF (2)
IF Lyseng (1)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:50
Galten FS (2)
Brabrand IF (2)
U7 Piger(17) DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Brabrand IF (2)
Ry Fodbold (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
AIA/Tranbjerg (2)
VRI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Randers Freja (2)
Grundfør UI (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Hørning IF (3)
Brabrand IF (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Stavtrup IF (1)
Hørning IF (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Egebjerg IF (1)
Viby IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Stilling IF (1)
Egebjerg IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
IF Lyseng (4)
HEI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
BMI (4)
IF Lyseng (5)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Randers Freja (5)
TMG (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
tst Fodbold (1)
BMI (6)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Fredericia fF
Grenaa IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
FC Skanderborg (3)
Randers Freja (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
Brabrand IF (1)
tst Fodbold (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
VSK Aarhus
FC Skanderborg (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
Randers Freja (4)
Ry Fodbold (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
HOG Hinnerup (2)
Nim IF
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
TMG (1)
HOG Hinnerup (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
BMI (3)
Randers Freja (6)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
HEI (1)
IF Lyseng (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
Aarhus Fremad (2)
Stavtrup IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
FC Horsens (1)
Viby IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
VRI (2)
Solbjerg IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
BMI (1)
IF Lyseng (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
Hørning IF (2)
Brabrand IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:10
Grenaa IF (2)
Hørning IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
VRI (3)
AIA/Tranbjerg (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Helsted Fremad IF (1)
Solbjerg IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Stavtrup IF (3)
Randers Freja (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
AIA/Tranbjerg (3)
Hadsten SK (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Aarhus Fremad (1)
Grundfør UI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Grundfør UI (2)
IF Lyseng (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Hadsten SK (2)
BMI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Egebjerg IF (3)
Stilling IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Randers Freja (3)
Virring Fodbold
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
BMI (5)
FC Horsens (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
IF Lyseng (6)
FC Skanderborg (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
tst Fodbold (2)
Ry Fodbold (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:20
Ry Fodbold (3)
SMIFF
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
tst Fodbold (3)
FC Skanderborg (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
FC Skanderborg (2)
Fredericia fF
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Ry Fodbold (1)
tst Fodbold (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Nim IF
Randers Freja (5)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
HOG Hinnerup (1)
BMI (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Randers Freja (6)
IF Lyseng (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
IF Lyseng (3)
Stilling IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Stavtrup IF (2)
Egebjerg IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Viby IF (1)
Stavtrup IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Solbjerg IF (2)
Hørning IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
BMI (1)
Grundfør UI (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Brabrand IF (3)
AIA/Tranbjerg (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:30
Hørning IF (1)
Brabrand IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
Ry Fodbold (4)
VRI (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
IF Lyseng (2)
Stavtrup IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
VRI (1)
Helsted Fremad IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
Brabrand IF (4)
AIA/Tranbjerg (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
Hørning IF (4)
Aarhus Fremad (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
Viby IF (2)
Grundfør UI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
Egebjerg IF (2)
Hadsten SK (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
HEI (2)
Egebjerg IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
IF Lyseng (5)
Randers Freja (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
TMG (2)
BMI (5)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
BMI (6)
IF Lyseng (6)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
Randers Freja (1)
Ry Fodbold (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:40
Grenaa IF (1)
tst Fodbold (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
Ry Fodbold (2)
VSK Aarhus
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
SMIFF
Brabrand IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
FC Skanderborg (1)
Randers Freja (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
FC Horsens (2)
HOG Hinnerup (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
Virring Fodbold
TMG (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
Stilling IF (2)
BMI (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
BMI (2)
HEI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
IF Lyseng (1)
Aarhus Fremad (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
Grundfør UI (1)
FC Horsens (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
Hadsten SK (1)
VRI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
Solbjerg IF (1)
Hørning IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
Randers Freja (2)
BMI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:50
AIA/Tranbjerg (1)
Grenaa IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Brabrand IF (2)
VRI (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Grundfør UI (3)
IF Lyseng (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
AIA/Tranbjerg (2)
Helsted Fremad IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Stavtrup IF (1)
Aarhus Fremad (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Egebjerg IF (1)
Grundfør UI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Stilling IF (1)
Hadsten SK (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
IF Lyseng (4)
Egebjerg IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
BMI (4)
Randers Freja (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Randers Freja (5)
BMI (5)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
tst Fodbold (1)
IF Lyseng (6)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Hørning IF (3)
AIA/Tranbjerg (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
FC Skanderborg (3)
Ry Fodbold (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:00
Fredericia fF
tst Fodbold (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
FC Skanderborg (2)
Ry Fodbold (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
tst Fodbold (3)
SMIFF
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Solbjerg IF (2)
Hadsten SK (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Ry Fodbold (1)
FC Skanderborg (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Nim IF
FC Horsens (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
HOG Hinnerup (1)
Virring Fodbold
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Randers Freja (6)
Stilling IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
IF Lyseng (3)
BMI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Stavtrup IF (2)
IF Lyseng (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Viby IF (1)
Grundfør UI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Brabrand IF (3)
Solbjerg IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Stavtrup IF (3)
BMI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:10
Hørning IF (1)
AIA/Tranbjerg (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
Ry Fodbold (4)
Grenaa IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
IF Lyseng (2)
Randers Freja (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
VRI (1)
Hørning IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
Hørning IF (4)
FC Horsens (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
Viby IF (2)
Aarhus Fremad (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
Egebjerg IF (2)
HEI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
HEI (2)
BMI (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
IF Lyseng (5)
TMG (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
TMG (2)
HOG Hinnerup (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
BMI (6)
Randers Freja (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
Brabrand IF (4)
VRI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
Randers Freja (1)
Brabrand IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:20
Grenaa IF (1)
VSK Aarhus
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Ry Fodbold (3)
tst Fodbold (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
tst Fodbold (2)
FC Skanderborg (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
IF Lyseng (6)
Ry Fodbold (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
BMI (5)
Nim IF
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Randers Freja (3)
HOG Hinnerup (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Egebjerg IF (3)
Randers Freja (6)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Hadsten SK (2)
IF Lyseng (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Grundfør UI (2)
Stavtrup IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Aarhus Fremad (1)
Viby IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
AIA/Tranbjerg (3)
Solbjerg IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Helsted Fremad IF (1)
Brabrand IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
Grundfør UI (3)
Stavtrup IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:30
VRI (3)
Hørning IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
Grenaa IF (2)
Brabrand IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
Hørning IF (2)
AIA/Tranbjerg (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
FC Horsens (1)
Stavtrup IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
Aarhus Fremad (2)
Egebjerg IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
HEI (1)
Stilling IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
BMI (3)
IF Lyseng (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
TMG (1)
BMI (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
HOG Hinnerup (2)
Randers Freja (5)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
Randers Freja (4)
tst Fodbold (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
VRI (2)
Hørning IF (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
Brabrand IF (1)
FC Skanderborg (3)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:40
VSK Aarhus
Fredericia fF
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
Ry Fodbold (2)
Grenaa IF (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
SMIFF
Randers Freja (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
Hadsten SK (1)
Brabrand IF (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
FC Skanderborg (1)
BMI (6)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
FC Horsens (2)
TMG (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
Virring Fodbold
IF Lyseng (5)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
Stilling IF (2)
HEI (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
BMI (2)
Egebjerg IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
IF Lyseng (1)
Viby IF (2)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
Grundfør UI (1)
Hørning IF (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
Solbjerg IF (1)
VRI (1)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
15:50
AIA/Tranbjerg (1)
Ry Fodbold (4)
U7 Drenge(17)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Viby IF (2)
BMI (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
ASA, Aarhus (1)
IF Lyseng (2)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Aabyhøj IF (4)
AGF (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
tst Fodbold (1)
Gedved IF
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
IF Lyseng (3)
Aabyhøj IF (5)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Skibet IF (2)
IF Lyseng (4)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
IF Lyseng (1)
ASA, Aarhus (2)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Aabyhøj IF
Gedved IF (2)
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
IF Lyseng (1)
Aabyhøj IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Stavtrup IF (3)
Låsby B
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Sabro IF (1)
IF Lyseng (4)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
BMI (1)
Stensballe IK (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
IF Lyseng (3)
Stavtrup IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Stensballe IK (1)
BMI (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Hadsten SK (2)
BMI (4)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
IF Lyseng (2)
Aabyhøj IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Stavtrup IF (4)
Nim IF
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Gedved IF (1)
Vinding SF
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Galten FS (1)
IF Lyseng (3)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Aabyhøj IF (3)
IF Lyseng (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Viby IF (1)
Sabro IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Aabyhøj IF (1)
tst Fodbold (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Aabyhøj IF (2)
BMI
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Skibet IF (1)
IF Lyseng (5)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
Vinding SF
Galten FS (2)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:10
IF Lyseng (6)
Sabro IF (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Stensballe IK (3)
Bjerregrav B
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Galten FS (3)
ASA, Aarhus (1)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
IF Lyseng (2)
Aabyhøj IF (4)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
AGF (1)
Sabro IF
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Aabyhøj IF (6)
Skibet IF (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Låsby B
IF Lyseng (3)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
IF Lyseng (3)
IF Lyseng (1)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Vinding SF
Aabyhøj IF
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
BMI (5)
Stavtrup IF (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Stavtrup IF (2)
IF Lyseng (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Aabyhøj IF (3)
Sabro IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
Hadsten SK (1)
IF Lyseng (7)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:20
IF Lyseng (5)
BMI (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Viby IF (1)
Stensballe IK (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
BMI (3)
IF Lyseng (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Stavtrup IF (4)
IF Lyseng (4)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Hadsten SK (2)
Aabyhøj IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
IF Lyseng (2)
Låsby B
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Gedved IF (2)
Gedved IF (1)
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
ASA, Aarhus (2)
Galten FS (1)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Aabyhøj IF (1)
Aabyhøj IF (5)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Aabyhøj IF (2)
IF Lyseng (4)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
IF Lyseng (1)
tst Fodbold (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Skibet IF (1)
AGF (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Vinding SF
IF Lyseng (2)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:30
Sabro IF (3)
Viby IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
BMI (2)
Stensballe IK (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
Galten FS (2)
Galten FS (3)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
IF Lyseng (5)
IF Lyseng (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
tst Fodbold (2)
Låsby B
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
Sabro IF (2)
IF Lyseng (5)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
BMI
Aabyhøj IF (6)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
Gedved IF
AGF (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
IF Lyseng (1)
Galten FS (1)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
Aabyhøj IF
Gedved IF (1)
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
Nim IF
Aabyhøj IF (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
Aabyhøj IF (2)
BMI (5)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
BMI (4)
Stavtrup IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:40
Stavtrup IF (1)
Hadsten SK (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
IF Lyseng (7)
Stensballe IK (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
BMI (1)
Viby IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
Sabro IF (1)
Stavtrup IF (4)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
Gedved IF (2)
Vinding SF
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
ASA, Aarhus (2)
IF Lyseng (3)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
Stavtrup IF (3)
IF Lyseng (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
IF Lyseng (1)
Hadsten SK (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
Sabro IF
Aabyhøj IF (3)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
Skibet IF (2)
Aabyhøj IF (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
IF Lyseng (3)
Aabyhøj IF (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
Aabyhøj IF (4)
Skibet IF (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
ASA, Aarhus (1)
Vinding SF
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:50
Bjerregrav B
IF Lyseng (6)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Viby IF (2)
Stensballe IK (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
IF Lyseng (2)
Galten FS (2)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
AGF (2)
IF Lyseng (5)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Aabyhøj IF (5)
tst Fodbold (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
IF Lyseng (4)
BMI
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
tst Fodbold (1)
AGF (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Aabyhøj IF (1)
BMI (4)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Låsby B
Aabyhøj IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
IF Lyseng (1)
ASA, Aarhus (2)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Aabyhøj IF
Gedved IF (2)
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
IF Lyseng (4)
Nim IF
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Stensballe IK (2)
Sabro IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
IF Lyseng (3)
Hadsten SK (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
BMI (3)
IF Lyseng (7)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
IF Lyseng (5)
Viby IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Aabyhøj IF (3)
Stavtrup IF (4)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Gedved IF (1)
Vinding SF
U11 Piger(13)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Galten FS (1)
IF Lyseng (3)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
BMI (5)
IF Lyseng (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Stavtrup IF (2)
Hadsten SK (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
IF Lyseng (1)
Sabro IF
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Aabyhøj IF (6)
Aabyhøj IF (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Låsby B
Aabyhøj IF (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
IF Lyseng (2)
Skibet IF (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Galten FS (3)
Vinding SF
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:10
Sabro IF (3)
Bjerregrav B
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
BMI (2)
IF Lyseng (6)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
Galten FS (2)
ASA, Aarhus (1)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
IF Lyseng (5)
Aabyhøj IF (4)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
tst Fodbold (2)
IF Lyseng (3)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
BMI
Skibet IF (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
Gedved IF
Aabyhøj IF (3)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
BMI (4)
IF Lyseng (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
Aabyhøj IF (2)
Stavtrup IF (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
Nim IF
Sabro IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
Sabro IF (2)
BMI (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:20
Stavtrup IF (1)
Stensballe IK (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Hadsten SK (1)
BMI (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Stensballe IK (2)
IF Lyseng (5)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
IF Lyseng (4)
Aabyhøj IF (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Låsby B
BMI (5)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Aabyhøj IF (1)
Stavtrup IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
IF Lyseng (4)
Aabyhøj IF (6)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Aabyhøj IF (5)
Låsby B
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
AGF (1)
IF Lyseng (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
AGF (2)
IF Lyseng (2)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
IF Lyseng (2)
Galten FS (3)
U10 Piger(14)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:30
Stensballe IK (3)
Sabro IF (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:40
IF Lyseng (6)
Viby IF (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:40
Aabyhøj IF (3)
tst Fodbold (1)
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:40
Stensballe IK (1)
IF Lyseng (3)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:50
IF Lyseng (7)
Stavtrup IF (1)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:50
Sabro IF
Gedved IF
U9 Dreng(15)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:50
Bjerregrav B
BMI (2)
U8 Drenge(16)DBU 3-Bold Festival IF Lyseng 9/5 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Lyseng
Aarhus Fremad
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 766
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
IF Lyseng
Virring Fodbold
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
IF Lyseng
Søhus Stige
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
IF Lyseng
ASA, Aarhus
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:00
IF Lyseng
Gråsten B - VBIF - Broager UI
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 822
|
|||||||||||||||||||
11. maj
16:45
IF Lyseng (2)
IVF, Århus
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
IF Lyseng
Horsens Freja
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 736
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
IF Lyseng
Kolind/Perstrup IF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
IF Lyseng
Kolding IF
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
IF Lyseng
FC Horsens
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 407
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:15
IF Lyseng
Kolding IF
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:45
IF Lyseng (2)
FC Rangers
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
IF Lyseng (2)
Fuglebakken KFUM (3)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:30
IF Lyseng (5)
Fuglebakken KFUM (7)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:30
IF Lyseng (1)
FC Royal
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
12. maj
18:15
IF Lyseng (6)
JAI, Aarhus
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:15
IF Lyseng
Hørning IF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
IF Lyseng (4)
Fuglebakken KFUM (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
IF Lyseng
FC Horsens
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
IF Lyseng
FC Jura
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
IF Lyseng
Oversidder
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
IF Lyseng (1)
Boreas
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:30
IF Lyseng (3)
Aarhus BScB
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
IF Lyseng
Viby IF (3)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
IF Lyseng
Brabrand IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
IF Lyseng
FC Horsens
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
IF Lyseng
Varde IF
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
IF Lyseng
VRI
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
IF Lyseng
Vejgaard B
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:30
IF Lyseng (1)
Joga Bonito BK
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
IF Lyseng
FC Skanderborg
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:30
IF Lyseng
Vejle B
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 702
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
AGF
Fortuna Hjørring
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
AGF
Fortuna Hjørring
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
IF Lyseng (2)
Hasle B (2)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:45
IF Lyseng (1)
Aarhus 1900 (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:30
IF Lyseng (1)
AIA/Tranbjerg
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
21. maj
13:00
Aarhus Efterskole
Levring Efterskole
Drenge A-række - Forår 2024 A2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
IF Lyseng (2)
Fuglebakken KFUM (11)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
IF Lyseng
Stavtrup/Viby
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
IF Lyseng (2)
AGF, Aarhus
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
IF Lyseng
Stjær B
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
IF Lyseng
Hobro IK
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
IF Lyseng (1)
Hørning IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
IF Lyseng
Hornslet IF
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
IF Lyseng
Galten FS
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
IF Lyseng
Stensballe IK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
IF Lyseng
Helsted Fremad IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
IF Lyseng (2)
ACFC
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
IF Lyseng
ASA, Aarhus
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:45
IF Lyseng
VSK Aarhus
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
IF Lyseng
Solbjerg IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
IF Lyseng
Hjørring FK
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
IF Lyseng
ASA, Aarhus
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
IF Lyseng
Oure Fodbold Akademi
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:30
IF Lyseng
Randers Q
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:45
IF Lyseng (5)
VSK Aarhus (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
25. maj
17:15
IF Lyseng (3)
Dynamo Petrobras
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
IF Lyseng
Boldklubben Marienlyst
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
IF Lyseng
Hørning IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
IF Lyseng
Ry Fodbold
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
IF Lyseng
Randers Q
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
IF Lyseng
Aabyhøj IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
IF Lyseng
HEI
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
IF Lyseng (3)
Harlev IK
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
IF Lyseng (2)
Prügelknabe IK
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
IF Lyseng
Virring Fodbold
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:15
IF Lyseng
Hobro IK
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:45
IF Lyseng (2)
Aarhus 1900
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
IF Lyseng (2)
VSK Aarhus (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:15
IF Lyseng (6)
Torpedo AT
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:15
IF Lyseng
Odense Q
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:30
IF Lyseng (1)
AGF, Aarhus
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
26. maj
17:00
IF Lyseng (7)
GD Bio-Bold
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
IF Lyseng
Skibet IF
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 923
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
IF Lyseng
FC Skanderborg
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
IF Lyseng (3)
JAI, Aarhus
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
IF Lyseng
BMI
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
IF Lyseng
Auning IF
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
IF Lyseng (1)
Røde Fane IF
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 11
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
IF Lyseng (2)
Fuglebakken KFUM (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
IF Lyseng
Horsens Nord
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 736
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
IF Lyseng
F16
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 822
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
IF Lyseng
Kolt/Hasselager IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 487
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
IF Lyseng (1)
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 276
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
IF Lyseng
Holstebro B
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
IF Lyseng (4)
FC Åben Modus
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
IF Lyseng
FC Silkeborg
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 886
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
IF Lyseng
FC Århus Syd
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:15
IF Lyseng
Skødstrup SF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:45
IF Lyseng (5)
Hasle B (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
IF Lyseng
AIA/Tranbjerg
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
IF Lyseng
Varde IF
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
IF Lyseng (2)
IFSK
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
IF Lyseng (1)
VSK Aarhus (2)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
IF Lyseng (1)
ACFC (1)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:30
IF Lyseng (2)
Aabyhøj IF (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:30
IF Lyseng (6)
Kolt/Hasselager IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 147
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:15
IF Lyseng
Vejle B
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:30
IF Lyseng (1)
JAI, Aarhus
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
05. jun
12:00
IF Lyseng
Roskilde
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
05. jun
12:00
IF Lyseng
TEAM Odense Q
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
05. jun
14:15
IF Lyseng
Roskilde
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:15
IF Lyseng
FC Skanderborg
U19 Drenge Liga 1 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
IF Lyseng (2)
Kristrup B
ØOB Oldboys 50 år 11 mands 2023-24 Kreds 10
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
IF Lyseng
Kolt/Hasselager IF
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 Kreds 6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
IF Lyseng
AIA/Tranbjerg
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
IF Lyseng
Oversidder
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
IF Lyseng
Fortuna Hjørring
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
IF Lyseng
FC Aarhus Syd
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
IF Lyseng
Hinnerup/Lystrup
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 951
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
IF Lyseng
Young Boys FD
3. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
IF Lyseng (4)
Oecon United
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
IF Lyseng (1)
TMG
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
IF Lyseng
Brabrand IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
IF Lyseng
AB
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:45
IF Lyseng
Silkeborg IF
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 407
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
IF Lyseng
Ry Fodbold
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
IF Lyseng
BUF Horsens
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 766
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
IF Lyseng
AB
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:30
IF Lyseng (1)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
IF Lyseng
Seest B
U12 Piger A (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 75
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
IF Lyseng
Uldum IF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
IF Lyseng
FC Horsens
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
IF Lyseng
MG & BK
U14 Piger Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 923
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
IF Lyseng
Stautrup/Viby
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
IF Lyseng
FC Skanderborg
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
AGF
Vildbjerg
U19 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
IF Lyseng
HA85
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
IF Lyseng
VSK Aarhus
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 17
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
IF Lyseng
FC Horsens
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
IF Lyseng
Galten FS
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
IF Lyseng
Lystrup IF
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
IF Lyseng (2)
BMI
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 275
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
AGF
Vildbjerg
U16 Piger Liga 2023/24 DM
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
IF Lyseng
FC Sønderborg
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 402
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
IF Lyseng
VSK Aarhus
U12 Piger B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
IF Lyseng
FC Skanderborg
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:30
IF Lyseng (2)
Galten United
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
09. jun
17:30
IF Lyseng
AGF, Aarhus
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 702
|