Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
11:15
Skive IK (E)
Guldminen
ANN
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Skive IK
Løgstrup G&IF
U13 Drenge C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
Skive IK (E)
Tjele Vest Sport
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Skive IK
Viborg Sdrm. IK
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Skive IK
Bjerringbro IF
U14 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Skive IK (E) (2)
Højslev Station IF
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Skive IK (E)
Tjørring IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Skive IK (E)
Oversidder
U11 Piger C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Skive IK
Alhedens IF
M+32 B 11:11 (Viborg) - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
FC Salling
Lemvig GF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 523
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Skive IK
Silkeborg IF Q
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skive IK (E)
BMK
U10 Drenge B1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skive IK (E) (1)
Houlkær FK
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skive IK (E)
Struer B
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skive IK (E) (1)
Mejdal-Halgård Fodbold
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Skive IK
FS Midtthy
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 555
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Skive IK (E)
Øster Han Herred
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Skive IK
MorsØ FC
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Skive IK
FS Nordvestmors
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
FC Salling
Frederikshavn fI
U17 Drenge Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 401
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Skive IK
Skjern GF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Skive IK
Viborg FF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Skive IK (E)
Viborg Sdrm. IK
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Skive IK (E)
Viborg FF
U10 Drenge B2 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:30
Skive IK (E)
Mønsted IF
U10 Piger B (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 53
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Skive IK (E)
Sallingsund FC
U12 Drenge C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Skive IK
Højslev Station IF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Skive IK
Oversidder
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Skive IK
Vorupør B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Skive IK (E) (2)
BT/SVIF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Skive IK (E)
Skibsby-Højene IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Skive IK (E)
Viborg FF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Skive IK
SUB 88
U13 Drenge C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Skive IK
NUGF Viborg
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 472
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Skive IK
Spøttrup Motion & Sport
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Skive IK
Oversidder
U14 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
Skive IK (E) (1)
Overlund GF
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Skive IK
Viborg Q
HHT
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 832
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Skive IK
Viborg FF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Skive IK
Alhedens IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 734
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Skive IK
Oversidder
HHT
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 832
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Skive IK
Eastside Viborg
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Skive IK
Oversidder
U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 155
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Skive IK (E)
Sjørring B
U11 Drenge C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 92
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Skive IK (E)
Ørslevkloster IF
U9 Drenge B1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Skive IK
Løgstrup G&IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 634
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Salling
VRI
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 612
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Salling
AaB
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Skive IK (E)
Højslev Station IF
U11 Piger C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 177
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Skive IK
NUGF Viborg
U14 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Skive IK
Thisted FC
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Skive IK
Holtet IF
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Skive IK
Sunds IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
FC Salling
Hjerm-Linde
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 523
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Skive IK (E)
NUGF Viborg
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Skive IK
Nordvestmors/Sydmors
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 653
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Skive IK
Hjerm-Linde-Humlum
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 883
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Skive IK
ASA, Aarhus
U10 Piger A (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Skive IK
Viborg FF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 270
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Skive IK
Måbjerg IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 472
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Skive IK (E) (1)
Viborg Sdrm. IK (1)
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 87
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Skive IK
Bruunshåb/Tapdrup IF
M+32 B 11:11 (Viborg) - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Skive IK
Vorup FB
Kvindeserie Vest - Forår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Skive IK
KLG
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Skive IK
Højslev Station IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Skive IK
Mønsted IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Skive IK (E)
AaB
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Skive IK (E) (2)
BMK
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Skive IK (E) (1)
Viborg Sdrm. IK
U9 Drenge A1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 61
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Skive IK
Nordvestmors/Sydmors
U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 155
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Skive IK
Sejs Svejbæk IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 734
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
FC Salling
Gug B
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 711
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:15
Skive IK (E)
Støvring IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Skive IK
Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 533
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Skive IK
HVA Sydthy
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 555
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Skive IK
Thisted FC
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Skive IK
Viborg FF
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:15
Skive IK
MorsØ FC
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 472
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:15
Skive IK
HVA Sydthy
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 933
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Skive IK
Sjørslev/Demstrup IF
U13 Drenge C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Skive IK (E)
Vildbjerg SF
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 52
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Skive IK (E) (2)
Kvik/Aalestrup IF (2)
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
Skive IK
Oversidder
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 270
|
|||||||||||||||||||
17. jun
17:30
Skive IK (E)
Oversidder
U9 Drenge B1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:00
Skive IK (E)
Fursund IF
U12 Drenge C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Skive IK (E)
Overlund GF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Skive IK
Kvik/Aalestrup
M+32 B 11:11 (Viborg) - Forår 2024 Pulje 4
|