Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
19:00
MB
Væggerløse BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
MB
Guldborg
M+40 (Veteran) 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
MB
LUIF/B1938
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
MB
B. Frem
M+32 (Oldboys) 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
MB
NFB
DBU Landspokal DBU LF 2024 2. runde DBU Pokalen 2. runde
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
MB
NFB
Herre LFS 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
MB
Rudbjerg
M+40 (Veteran) 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
MB
FC Nakskov (1)
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
MB
B. Frem
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
MB
Herfølge BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
MB
SIF
M+32 (Oldboys) 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
MB
ØUB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
MB
Nyråd/Vordingborg
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
MB
Nykøbing FC
Herre LFS 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
MB
FC Nakskov
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
MB
SB
8:8 U16 Drenge (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:00
MB
TGB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
MB
Nykøbing FC
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
MB
Vordingborg IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
MB
TGB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
MB
Errindlev
Herre S2 forår 2024 Nedrykningsspil
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
MB
TGB
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
MB
Tingsted
Herre LFS 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
MB
TGB
8:8 U16 Drenge (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
MB
Præstø IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
MB
Oversidder
M+32 (Oldboys) 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
MB
AIK 65 Strøby Fodbold
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
MB
Oversidder
M+40 (Veteran) 8-m 2023/24 p1
|