MENU

Fælledparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
475049 1 ti
16-08 2022
Kl. 18:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 Viktoria 2 HB 3
799464 1
20-08 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3A Skjold 2 Østerbro IF 2
421331
21-08 2022
Kl. 11:00
Træningskamp U16 Drenge 2 Pulje 1 Skjold B 1903
355320 1 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Heimdal Amalie
355372 1 ti
23-08 2022
Kl. 19:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Østerbro IF Sundby 2
357158 1 on
24-08 2022
Kl. 19:30
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 HB 3 Tårnby FF
355322 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 HB Brønshøj
317207 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Viktoria KB
317310 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P1 Viktoria 2 FB 6
317624 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 3 FB 9
911856 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Efterår Pulje 2 Viktoria AB Tårnby 3
999901 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B Østerbro IF 3 Oversidder
731203 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår P3B Skjold 2 Sundby 2
314675 1
27-08 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 3 7M Efterår P5 HB 5 PI Fodbold
310185 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 Oversidder
310186 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Bispebjerg BK 1
260108 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 B 93 2 BK Skjold 1
260109 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (2) BK Frem 1
273827 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 KB 8 BK Skjold 1
273828 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 FB 1
310176 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Bk. Union 1 GVI 4
310177 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Husum BK 2
273829 3
27-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 KB 8 B.1908 2
273830 3
27-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 FB 1 Oversidder
260110 2
27-08 2022
Kl. 10:20
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 B 93 2 Hvidovre IF (1)
260111 2
27-08 2022
Kl. 10:20
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 Oversidder
310178 1
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Bk. Union 1 Aakanden GF 2
310179 1
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Husum BK 2 BK Skjold 4
310197 2
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 BK Fix 2
310198 2
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Bispebjerg BK 1 B 1903 3
260112 2
27-08 2022
Kl. 10:40
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (1) Hvidovre IF (2)
260113 2
27-08 2022
Kl. 10:40
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Skjold 1
273831 3
27-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B.1908 2 FA 2000 3
273832 3
27-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 Oversidder BK Skjold 1
310180 1
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 2 Skovshoved IF 2
310181 1
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 4 GVI 4
310199 2
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 Oversidder
310200 2
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 1903 3 Oversidder
273833 3
27-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 KB 8
273834 3
27-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 FB 1
260114 2
27-08 2022
Kl. 11:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (2) B 93 2
260115 2
27-08 2022
Kl. 11:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 BK Frem 1
310182 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Bk. Union 1
310183 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 GVI 4 Husum BK 2
310201 2
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder BK Skjold 3
310202 2
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Bispebjerg BK 1
266751 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 GVI 2
332950 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 B 1903 1
335385 1
27-08 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 1 7M Efterår P1 HB 2 FC Sukkerbold
260116 2
27-08 2022
Kl. 11:20
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (1) Oversidder
273837 3
27-08 2022
Kl. 11:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B.1908 2 Oversidder
310184 1
27-08 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 2 BK Skjold 4
310203 2
27-08 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 B 1903 3
283764 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 GVI 3
283765 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Nørrebro United 2 B 1903 5
283536 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 GVI 2
283546 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 Brønshøj BK 2
303303 1
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 1 GVI 1
303304 1
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 KB 4
307300 2
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 4 Oversidder
307405 2
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 5 FB 4
283766 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 BK Fix 3
283767 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 B 1903 5 BK Union 1
283547 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 BK Fix 2
283548 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Brønshøj BK 2 Jægersborg BK 1
267042 1
27-08 2022
Kl. 12:30
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 GVI 4
340495 1
27-08 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P1 HB 6 Skjold 6
999899 2
27-08 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B Skjold 3 HIK 3
283549 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 2 Nørrebro United 1
283550 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Jægersborg BK 1 GVI 2
283768 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Fix 3 Nørrebro United 2
283769 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Union 1 GVI 3
303305 1
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 1 BK Fix 1
303306 1
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 BK Skjold 1
307406 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 4 B 93 4
307407 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 FB 4 BK Frem 3
283770 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Nørrebro United 2 BK Skjold 3
283771 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 GVI 3 B 1903 5
283551 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 BK Skjold 2
283552 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 GVI 2 Brønshøj BK 2
356458 1
27-08 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 5 7M Efterår P5 Østerbro IF 11 CBS Sport
303307 1
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Fix 1 HIK 1
303308 1
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 GVI 1
307408 2
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 B 93 4 BK Skjold 5
307409 2
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Frem 3 Oversidder
283772 2
27-08 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Fix 3 BK Union 1
283553 2
27-08 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 2 Jægersborg BK 1
303309 1
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 Aakanden GF 1
303310 1
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GVI 1 KB 4
307410 2
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 5 Vanløse IF 4
307411 2
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Oversidder FB 4
355103 1
27-08 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 3 7M Efterår P4 HB 8 Skjold 11
307412 2
27-08 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 B 93 4 BK Frem 3
303312 1
27-08 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Fix 1 BK Skjold 1
356187 1
27-08 2022
Kl. 14:15
Herre Senior 4 7M Efterår P8 Østerbro IF 8 Nørrebro United 6
265568 1
27-08 2022
Kl. 14:30
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1
265569 1
27-08 2022
Kl. 14:30
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 HIK 2 BK Vestia 1
265570 1
27-08 2022
Kl. 14:55
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 BK Skjold 1
265571 1
27-08 2022
Kl. 14:55
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 FA 2000 1
265572 1
27-08 2022
Kl. 15:20
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 HIK 2
265573 1
27-08 2022
Kl. 15:20
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 FA 2000 1 Kastrup BK 1
265574 1
27-08 2022
Kl. 15:45
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 HIK 2 Fremad Valby 1
265575 1
27-08 2022
Kl. 15:45
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
265576 1
27-08 2022
Kl. 16:10
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 FA 2000 1
355907 1
28-08 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 HB 12 Laddersfield Town
731298 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 Skjold 4 Hvidovre IF 3
356186 1
28-08 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 4 7M Efterår P8 HB 10 De Tunge Drenge FC
356330 1
28-08 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 5 7M Efterår P3 HB 14 HIK 2
355556 1
28-08 2022
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 3 FB
266749 1
28-08 2022
Kl. 14:30
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1
267041 1
28-08 2022
Kl. 15:45
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 B 93 4
760510 2 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 HB Dragør 2
355373 2 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Heimdal 2 Østerbro IF
356332 2 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Herre Senior 5 7M Efterår P3 Heimdal Skjold 19
841504 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Guldberg Skole Nyboder Skole
841505 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Hendriksholm Skole DFG Grundskole
841506 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Guldberg Skole Hendriksholm Skole
841507 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Nyboder Skole DFG Grundskole
841508 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 DFG Grundskole Guldberg Skole
841509 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Nyboder Skole Hendriksholm Skole
355421 2 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Østerbro IF 2 Fremad Valby
618597 1 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 2 Viktoria Nørrebro United
357160 2 ti
30-08 2022
Kl. 19:15
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 Østerbro IF 5 FB 3
475062 3 ti
30-08 2022
Kl. 19:30
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 HB 3 FB 4
357162 2 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 Østerbro IF 4 Vestia 2
356408 2 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 HB 13 Skjold 17
314386 2 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Viktoria 3 FA 2000 4
374637 2 to
01-09 2022
Kl. 18:30
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Viktoria Rødovre
810120 1 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 HB 7 Skjold 7
810219 1
03-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 Skjold 12 Heimdal 3
731303 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 Skjold 3 FB 3
312666 2
03-09 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 HB 7 Valby 5
266991 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 2 Vanløse IF 3
320811 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 Brønshøj BK 2
320765 2
03-09 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 3 BK Skjold 4 BK Vestia 4
314389 2
03-09 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 3 7M Efterår P3 HB 9 Valby 3
799476 3
03-09 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3A Skjold 2 B93 5
793728 2
03-09 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Skjold Vestia 2
314824 2
03-09 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P6 HB 4 Østerbro IF 5
318793 2
03-09 2022
Kl. 12:30
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 Skovshoved IF 2
317738 2
03-09 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Østerbro IF 4 FC Newborn
317513 2
03-09 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 2 7M Efterår P2 HB 3 Valby
312611 2
03-09 2022
Kl. 14:15
Herre Senior 3 7M Efterår P2 Østerbro IF 6 Skjold 5
267166 2
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Østerbro IF 1 HIK 2
626486 2
04-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2 Skjold Østerbro IF
614539 1
04-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 Østerbro IF 6 Oversidder
614619 1
04-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 6 Østerbro IF 7 Skjold 17
448520 3
04-09 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Skjold 2 Hvidovre IF 2
810047 1
04-09 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 3 Skjold 8 Nørrebro FF 2
355376 2
04-09 2022
Kl. 12:30
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 HB 2 Nørrebro FF
355683 2
04-09 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 4 7M Efterår P1 HB 11 Oversidder
709829 2
04-09 2022
Kl. 14:00
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 2 Heimdal 2 Oversidder
356239 2
04-09 2022
Kl. 15:15
Herre Senior 5 7M Efterår P1 Østerbro IF 10 Skjold 16
416476 3
04-09 2022
Kl. 16:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 Skjold 3 Skjold 2
810332 1
04-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6 Østerbro IF 4 Kastrup 4
841440 1 ma
05-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Tingbjerg Skole Vadgård Skole
841441 1 ma
05-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Ingrid Jespersens Gymnasieskole Dragør Skole
841442 1 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Tingbjerg Skole Ingrid Jespersens Gymnasieskole
841443 1 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Vadgård Skole Dragør Skole
841444 1 ma
05-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Dragør Skole Tingbjerg Skole
841445 1 ma
05-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Vadgård Skole Ingrid Jespersens Gymnasieskole
760513 3 ma
05-09 2022
Kl. 18:00
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 HB Sundby Bk.
355378 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Heimdal 2 Valby
314685 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Herre Senior 3 7M Efterår P5 HB 5 Oversidder
355382 3 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Østerbro IF Nørrebro United
355332 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 HB Heimdal
618603 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 2 Viktoria VLI
317217 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Viktoria Nørrebro United 3
314391 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Viktoria 3 Fremad Amager 2
911862 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Efterår Pulje 2 Viktoria Oversidder
509226 3 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3 Østerbro IF 3 Hvidovre IF 3
516606 2 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 7 Skjold 14 Olympia 1921 2

Log ind