Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Aalborg KFUM
Nørresundby FB
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Vejgaard B
Dall/Ferslev IF
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Nørresundby FB
Øster Han Herred
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:40
Dall/Ferslev IF
Aalborg KFUM
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:00
Vejgaard B
Aalborg KFUM
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:20
Øster Han Herred
Vejgaard B
U9 Piger A (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 171
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Vejgaard B
Aabybro IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Storvorde/Sejlflod B
Øster Han Herred
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Aabybro IF
Jetsmark IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Nørresundby FB
Aabybro IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Jetsmark IF
Vejgaard B
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Aabybro IF
Storvorde/Sejlflod B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:40
Øster Han Herred
Vejgaard B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:00
Vejgaard B
Hjørring FK
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Vejgaard B
LKB/Gistrup
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 752
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Vejgaard B
Gug B
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Vejgaard B
Biersted/Nørhalne/Vadum
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Vejgaard B
Brabrand IF
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Vejgaard B
Gug B
U13 Drenge Liga 5 (2012) 8:8 efterår 2024 Pulje 772
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Storvorde/Sejlflod B
IF Fremad Nørhalne
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 222
|
|||||||||||||||||||
02. sep
17:30
Vejgaard B
LKB/Gistrup
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 222
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
LKB/Gistrup
Storvorde/Sejlflod B
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 222
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
IF Fremad Nørhalne
Vejgaard B
U8 Drenge C/Beg. (17) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 222
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Vejgaard B
KB81 Aalborg
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Vejgaard B
Nibe B/St. Restrup
U15 Piger Liga 3 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 882
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Vejgaard B
Aalborg KFUM
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
17:00
Vejgaard B
Esbjerg fB
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Vejgaard B
Kolind/Perstrup IF
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Vejgaard B
Aalborg Chang
U11 Drenge B (14) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
07. sep
13:00
Vejgaard B
Ringkøbing
Herre-DS 2024-25 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Vejgaard B
RKG
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Vejgaard B
Aalborg KFUM (2)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
LKB/Gistrup
Vejgaard B
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Vejgaard B
Vraa/Børglum IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
RKG (1)
LKB/Gistrup
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Aalborg KFUM (2)
St. Restrup IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
St. Restrup IF
Vejgaard B
U10 Drenge B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Vejgaard B
RKG (1)
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Vejgaard B
AaB
U16 Drenge Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Vejgaard B
Brønderslev IF
U19 Drenge Liga 3(2006-07)11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Vejgaard B
Biersted/Nørhalne/Vadum
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 642
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Vejgaard B
Aabybro IF (2)
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:00
Vejgaard B (L3/882)
Vraa/Børglum IF (L2/871)
U15 Piger/11:11 (2010) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
18:15
Vejgaard B
Oversidder
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
11. sep
17:30
Vejgaard B
Team Viborg
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Vejgaard B (L3/842)
Hadsund B (L2/832)
U17 Piger/11:11 (2008) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
Vejgaard B (L4/642)
RKG (L3/622)
U14 Drenge/11:11 (2011) - DBU Jylland Pokal Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Vejgaard B
Nørresundby FB
U10 Drenge A1 (15) 5M - Efterår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Vejgaard B
Lemvig GF
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 251
|
|||||||||||||||||||
14. sep
15:30
Vejgaard B
Hornbæk SF
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vejgaard B
Aalborg KFUM
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Vejgaard B
Storvorde/Sejlflod B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:40
Storvorde/Sejlflod B
LKB/Gistrup
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:20
LKB/Gistrup
Vejgaard B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 154
|
|||||||||||||||||||
15. sep
15:30
Vejgaard B
Hjørring FK
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Vejgaard B
AaB
Kvinder +29 / 7:7 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Vejgaard B (A)
Sønderup/Suldrup IK Frem (B)
M+32 A/B - 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 400
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Vejgaard B
Oversidder
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
17. sep
17:30
Aabybro IF
Vejgaard B (2)
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:10
Nørresundby FB
Aabybro IF
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:50
Vejgaard B (2)
Nørresundby FB
U10 Drenge B (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 150
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Oversidder
Oversidder
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Vejgaard B
St. Restrup IF
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Gjøl/Birkelse
Aalborg KFUM
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 189
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Aalborg Chang
Vejgaard B
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 189
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:40
Vejgaard B
Gjøl/Birkelse
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 189
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:40
Aalborg KFUM
Aalborg Chang
U9 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 189
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Oversidder
Oversidder
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Vejgaard B
Aalborg Freja
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Jetsmark IF
Vejgaard B
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Aalborg Freja
Aabybro IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
LKB/Gistrup
RKG (1)
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
RKG (2)
Vejgaard B
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
Vejgaard B
LKB/Gistrup
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
RKG (1)
RKG (2)
U10 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 165
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
Vejgaard B
Aalborg Freja
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:40
Aabybro IF
Jetsmark IF
U10 Piger B (15) 5:5 - Efterår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Vejgaard B
AaB
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
Storvorde/Sejlflod B
Kongerslev IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
24. sep
17:30
RKG
Vejgaard B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:10
Vodskov IF
Storvorde/Sejlflod B
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:10
Kongerslev IF
RKG
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:50
Vejgaard B
Vodskov IF
U10 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Hverdag/Efterår 2024 Pulje 157
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Vejgaard B
ASA, Aarhus
Herre-DS 2024-25 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
15:30
Vejgaard B
Frederikshavn fI
Herrer Jyllandsserien 2 - Efterår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Vejgaard B
Aabybro IF
U12 Piger B (13) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Vejgaard B
Aabybro IF
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 642
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Vejgaard B
Brønderslev IF
Kvinder Serie 1 - Efterår 2024 Pulje 265
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
Vejgaard B
Team Østvendsyssel
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
29. sep
15:00
Vejgaard B
Randers Freja
U19 Drenge Liga 1 (2006-07) 11:11 - efterår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
30. sep
18:00
Vejgaard B
Sulsted IF
Kvinder +29 / 7:7 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Vejgaard B (A)
Nørresundby FB (A)
M+32 A/B - 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 400
|