Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. maj
10:00
Stenløse BK
B. 1973, Herlev
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Stenløse BK
Strandgårdsparkens Boldklub
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Stenløse BK
Ølsted IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Stenløse BK
Virum-Sorgenfri BK
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Stenløse BK
BK Friheden
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
13:00
Stenløse BK (8)
Virum-Sorgenfri BK
Træningskamp U16 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Stenløse BK
Orient GI
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Stenløse BK
Hareskov IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Stenløse BK
Herlev IF
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Stenløse BK
LSF
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Ølstykke FC (4)
IS Skævinge (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
BSF (3)
Gundsølille SGIF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
KFUM BK, Roskilde (2)
Ølstykke FC (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Ølstykke FC (6)
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
BSF (4)
Stenløse BK (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Oversidder
KFUM BK, Roskilde (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Stenløse BK (4)
Stenløse BK (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:20
Oversidder
Ølstykke FC (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Gundsølille SGIF (2)
Stenløse BK (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
IS Skævinge (2)
BSF (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
BSF (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:40
Ølstykke FC (5)
Ølstykke FC (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Stenløse BK (6)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
KFUM BK, Roskilde (2)
Ølstykke FC (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Stenløse BK
B.93 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Stenløse BK (5)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Ølstykke FC (4)
BSF (3)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Stenløse BK (4)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
IS Skævinge (2)
Gundsølille SGIF (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
BSF (4)
Oversidder
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:20
Ølstykke FC (5)
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Ølstykke FC (6)
Stenløse BK (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
BSF (4)
KFUM BK, Roskilde (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
BSF (3)
Stenløse BK (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:40
Stenløse BK (4)
Ølstykke FC (4)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Gundsølille SGIF (2)
Stenløse BK (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
IS Skævinge (2)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub (2)
Stenløse BK (6)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Oversidder
Ølstykke FC (5)
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Stenløse BK
Oversidder
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Stenløse BK
Ejby IF 1968
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Stenløse BK
LSF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Stenløse BK
Slangerup & Omegn IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Stenløse BK
Frederiksholm Sydhavnen
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Stenløse BK
Slangerup & Omegn IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Stenløse BK
Jægerspris IK
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Stenløse BK (7)
Hareskov IF
Træningskamp U16 Drenge 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Stenløse BK
Oversidder
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Stenløse BK
Jægerspris IK
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Stenløse BK
LSF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Stenløse BK
Store Lyngby IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Stenløse BK
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Stenløse BK
Orient GI
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Stenløse BK
Gladsaxe-Hero BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Stenløse BK
Blistrup SI
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Stenløse BK
Humlebæk BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
Stenløse BK
Tuse IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Stenløse BK
BSF (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Stenløse BK
BSF (2)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Stenløse BK
Orient GI
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Stenløse BK
Lynge-Uggeløse IF
Serie 4A - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Stenløse BK
Østerbro IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Stenløse BK
BK Avarta
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Stenløse BK
Frederikssund IK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Stenløse BK
Vallensbæk IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Stenløse BK
B.93
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|