Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. maj
18:45
Sorø Freja
Tårnborg IF
Serie 5 - Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Sorø Freja (1)
Suså IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Sorø Freja
Nykøbing FC
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Sorø Freja
Svogerslev BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Sorø Freja
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Sorø Freja
Svinninge IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:45
Sorø Freja
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Sorø Freja (2)
Rønnede IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Sorø Freja
Herfølge BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Sorø Freja
Vipperød BK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Sorø Freja
FC Nakskov
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:30
Sorø Freja (1)
B. 73, Slagelse
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:45
Sorø Freja
Eggeslevmagle FK
Serie 5 - Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Sorø Freja
B. 73, Slagelse
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Sorø Freja
Oversidder
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Sorø Freja (2)
Benløse IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Sorø Freja
Løve IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
Sorø Freja (1)
Næstved I.F.
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
Sorø Freja
Hashøj IF
Serie 5 - Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Sorø Freja
Herlufsholm GF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Sorø Freja
Køge Nord FC
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Sorø Freja
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Sorø Freja
Svogerslev BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
Sorø Freja
Køge BK
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Sorø Freja
Tuse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|