Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
10:00
Union 1
Fix 1
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Husum/Union
4
Hvidovre IF
0
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Union 2
1
Brønshøj BK
18
U13 Piger 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Union 1
B 1903 3
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Brønshøj BK 3
HB 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skovshoved IF 2
B 1903 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skjold 1
GVI 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Skovshoved IF 2
Union 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
GVI 2
Vanløse 3
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
Union 1
Hekla 3
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:25
HB 1
Vestia
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Hekla 3
Brønshøj BK 3
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Vestia
B 1903 3
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Union 1
Skjold 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:50
Vanløse 3
B 1903 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Skjold 1
Skovshoved IF 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
B 1903 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Brønshøj BK 3
Union 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
B 1903 3
HB 1
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Hekla 3
Vestia
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:40
Union 1
Vanløse 3
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Union 14
Real Benne 2
Herre Senior 5 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Union 11
Sundby KFUM
Herre Senior 4 7:7 Efterår P8
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:00
Union
SIF/HIK
M+50 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. sep
20:00
Union 3
Nørrebro United 3
Herre Senior 1 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:00
Union
CSC
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Union 6
Fremad Valby 3
Herre Senior 2 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:00
Union
HIK/ Skovshoved
M+60 7:7 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Union 1
Nørrebro United 4
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Oversidder
Hellas 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
FA 2000 2
K.B. 7
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
K.B. 8
Union 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Skovshoved IF 1
GVI 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
K.B. 8
HIK 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
GVI 2
FB 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
Oversidder
Stefan 1
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:25
K.B. 7
Union 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Stefan 1
FA 2000 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
Union 2
Hellas 3
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
HIK 2
Skovshoved IF 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:50
FB 2
Union 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Skovshoved IF 1
K.B. 8
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Union 1
GVI 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
FA 2000 2
Oversidder
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:15
Hellas 3
K.B. 7
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
Stefan 1
Union 2
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:40
HIK 2
FB 2
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår Blå
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Skovshoved IF 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
B.93 5
Union 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Skjold 2
Union 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:30
Stefan 1
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
Skjold 2
Jægersborg BK
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
Nørrebro United 4
HIK 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
Skovshoved IF 2
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:55
Union 1
FB 4
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
Brønshøj BK 1
B.93 5
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
FB 4
GVI 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
Jægersborg BK
Stefan 1
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:20
HIK 3
Union 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
Stefan 1
Skjold 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
Union 2
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
B.93 5
Skovshoved IF 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:45
GVI 2
Union 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:10
Brønshøj BK 1
FB 4
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:10
Jægersborg BK
HIK 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
17. sep
20:00
Union
Amager FF
M+50 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:30
Union 12
Frem 6
Herre Senior 4 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
19. sep
20:00
Union
B 1908 (2)
M+60 7:7 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. sep
19:30
Union 3
FC Nyhavn 2
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Union 2
FB 2
U13 Piger 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Union 5
Skjold 3
Herre Senior 2 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Union 8
Skjold 10
Herre Senior 3 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
GVI 3
Skjold 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
B 1903 2
Union 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Østerbro IF 2
Skovshoved IF 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
B 1903 2
Brønshøj BK 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Skovshoved IF 2
GVI 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Brønshøj BK 2
Jægersborg BK
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:25
Skjold 2
Union 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Jægersborg BK
GVI 3
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Union 2
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
Brønshøj BK 1
Østerbro IF 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:50
GVI 2
Union 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Østerbro IF 2
B 1903 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Union 1
Skovshoved IF 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
GVI 3
Brønshøj BK 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:15
Nørrebro United 4
Skjold 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Jægersborg BK
Union 2
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:40
Brønshøj BK 1
GVI 2
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår Gul
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Union 9
FB 12
Herre Senior 3 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Union 6
Skjold 2
Herre Senior 2 7:7 Efterår P4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Union 4
Nørrebro United 2
Herre Senior 1 7:7 Efterår P2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Union 12
KFB 4
Herre Senior 4 7:7 Efterår P1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:00
Union
Dragør BK
M+40 Mester 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Union 7
Husum 3
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Union 2
HB 4
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Union 14
FB 21
Herre Senior 5 7:7 Efterår P1
|