Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. maj
18:45
Kolind/Perstrup IF
Vorup fB
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Kolind/Perstrup IF
IF Midtdjurs
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Kolind/Perstrup IF
Oversidder
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Kolind/Perstrup IF
Harlev IK
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Kolind/Perstrup IF
Lystrup IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 639
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Kolind/Perstrup IF
Kristrup B
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ebeltoft IF
Ørsted IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
TRIF
Kolind/Perstrup IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Kolind/Perstrup IF
Ebeltoft IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Ørsted IF
TRIF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Kolind/Perstrup IF
VSK Aarhus
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:45
Kolind/Perstrup IF
Østdjurs 91
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Kolind/Perstrup IF
Lystrup IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kolind/Perstrup IF
Mørke IF
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:40
Kolind/Perstrup IF
Stautrup/Viby
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Kolind/Perstrup IF
AC Norddjurs
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 658
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Kolind/Perstrup IF
Sabro IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 639
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Kolind/Perstrup IF
Randers Freja
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:40
Kolind/Perstrup IF
Skødstrup SF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Kolind/Perstrup IF
Harlev IK
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Kolind/Perstrup IF
TMG
ØOB Oldboys 40 år 7 mands 2023-24 Kreds 13
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Kolind/Perstrup IF
IF Viking Pindstrup
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 135
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:45
Kolind/Perstrup IF
Aarhus 1900
Jyllandsserien Kvinder - Forår 2024 Pulje 255
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:00
Kolind/Perstrup IF
Hasle B (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Kolind/Perstrup IF
tst Fodbold
U12 Drenge C1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:40
Kolind/Perstrup IF
TRIF
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 526
|