Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:30
Taastrup Idrætsforening
Hvalsø IF
UHT
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Taastrup Idrætsforening
2
Taastrup FC
3
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Taastrup Idrætsforening
6
Hundige BK
2
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Taastrup Idrætsforening
Albertslund BS 72
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Taastrup Idrætsforening
Herstedøster IC
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Taastrup Idrætsforening
Slagslunde-Ganløse IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Taastrup Idrætsforening
BK Friheden
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Taastrup Idrætsforening
Lundtofte Boldklub
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Taastrup Idrætsforening
Greve Fodbold
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Taastrup Idrætsforening
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
Taastrup Idrætsforening
Oversidder
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Taastrup Idrætsforening
Albertslund IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Taastrup Idrætsforening
BK Friheden (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Taastrup Idrætsforening
Ishøj IF
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Taastrup Idrætsforening (2)
Tune IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Taastrup Idrætsforening
Tølløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Taastrup Idrætsforening
Hørsholm-Usserød IK
Serie 4A - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Taastrup Idrætsforening
Oversidder
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Taastrup Idrætsforening
Greve Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
Taastrup Idrætsforening
Ishøj IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Taastrup Idrætsforening
Svogerslev BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Taastrup Idrætsforening
Brøndbyernes IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|