Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
15:00
SGI/SSK
Holsted FB
UDS
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
SGI/SSK
Brørup GF
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Sædding/G IF
Næsbjerg RUI
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Sædding/G IF
Spangsbjerg IF
U12 Drenge C / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
SGI/SSK
Ribe BK
UHT
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Sædding/G IF
Fredericia fF
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Sædding/G IF (2)
Jerne IF
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Sædding/G IF (1)
Bramming B
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
SGI/SSK
Hviding/Øster Vedsted
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
SGI/SSK
Vejen SF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sædding/G IF
Oksbøl B
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 343
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Sædding/G IF
BV Oksbøl
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
SGI/SSK
Fredericia Fodbold
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
SGI/SSK
Blåbjerg Fodbold
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
SGI/SSK
Varde IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Sædding/G IF
Mot G & U
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
SGI/SSK
Ribe BK
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
SGI/SSK
Kibæk IF
U14 Piger Liga 4 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 944
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:15
SGI/SSK
Ringkøbing IF
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 334
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
Sædding/G IF
Esbjerg fB
U12 Drenge A / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Sædding/G IF (1)
Fanø B
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 396
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
SGI/SSK
Christiansfeld IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Sædding/G IF
Oversidder
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sædding/G IF
Varde IF (1)
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 343
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
SGI/SSK
Haderslev FK
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
SGI/SSK
Esbjerg fB
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
SGI/SSK
Gråsten B
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
SGI/SSK
HTS (1)
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 368
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
SGI/SSK
Haderslev FK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
SGI/SSK
Oure Fodbold Akademi
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Sædding/G IF (1)
Ribe BK
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
SGI/SSK
Aabenraa BK
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
Sædding/G IF
FC Sydvest 05 Tønder
Herrer Jyllandsserien 2 - Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Sædding/G IF
Skovlund IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 44
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
SGI/SSK
FC Kolding Nord
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 977
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
SGI/SSK
Jerne IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 564
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
SGI/SSK
HTS
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 334
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
SGI/SSK
Helle FC
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
SGI/SSK
Skodborg IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 489
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Sædding/G IF
Tistrup Boldklub
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
SGI/SSK
Team BFO
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
SGI/SSK
Vorbasse B
U13 Drenge C (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 368
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
SGI/SSK
Esbjerg fB
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 458
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
SGI/SSK
Ribe BK
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
SGI/SSK
Aabenraa BK
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Sædding/G IF (2)
Ribe BK
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
SGI/SSK
Rødekro/Ensted
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
SGI/SSK
FC Skanderborg
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 313
|