Himmelev Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
426857
ti13-08 2024
18:30 U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
13. aug
18:30
Roskilde Pigefodbold
Køge BK
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
303289
on14-08 2024
19:00 Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
14. aug
19:00
Himmelev-Veddelev BK (1)
Solrød FC (Mester)
Ungdomspokalen U17 Drenge (08) 24/25 Pulje 1
426780
17-08 2024
11:00 U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
17. aug
11:00
Roskilde Pigefodbold
Virum-Sorgenfri BK
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
958434
18-08 2024
10:00 U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 2
18. aug
10:00
Roskilde Pigefodbold
Slagslunde-Ganløse IF
U16 Piger 2 (09) Efterår Pulje 2
408362
18-08 2024
11:00 8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
18. aug
11:00
Roskilde Pigefodbold
Taastrup FC
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår Pulje 2
427592
18-08 2024
11:00 U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
18. aug
11:00
Roskilde Pigefodbold
Greve Fodbold
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 2
861948
18-08 2024
11:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
Oversidder
18. aug
11:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
390106
18-08 2024
12:00 U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
18. aug
12:00
Roskilde Pigefodbold
Brønshøj / Fix
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
937184
18-08 2024
14:00 Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
18. aug
14:00
Roskilde Pigefodbold
RB 1906
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 1
409756
ti20-08 2024
17:30 U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 2
20. aug
17:30
Himmelev-Veddelev BK
FC Rudersdal
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 2
425802
ti20-08 2024
17:30 U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
20. aug
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Albertslund IF
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
598363
on21-08 2024
18:30 Ungdomspokalen U15 Drenge B (10) 24/25 Pulje 1
21. aug
18:30
Himmelev-Veddelev BK (3)
Herstedøster IC (3)
Ungdomspokalen U15 Drenge B (10) 24/25 Pulje 1
990110
on21-08 2024
19:00 8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 4
21. aug
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Vestegnen FK
8:8 M+40 2 - Efterår Pulje 4
111485
to22-08 2024
18:30 Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
22. aug
18:30
Himmelev-Veddelev BK (4)
Solrød FC (3) (1)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (12) 24/25 Pulje 1
138413
24-08 2024
10:00 U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
24. aug
10:00
Roskilde Pigefodbold
FC Lejre
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår Pulje 2
387763
24-08 2024
10:00 U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
24. aug
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Farum BK (2)
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
409896
24-08 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
24. aug
10:00
Himmelev-Veddelev BK
FK Sydsjælland 05
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 2
410713
24-08 2024
10:00 U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
24. aug
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 4
467665
24-08 2024
10:00 U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
24. aug
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Farum BK (2)
U15 Drenge Liga 3 (10) efterår Pulje 1
933424
24-08 2024
10:00 U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
24. aug
10:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Storebælt
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
938351
24-08 2024
11:30 U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
24. aug
11:30
Roskilde Pigefodbold
Greve Fodbold
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 2
397241
24-08 2024
11:30 8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 3
24. aug
11:30
Himmelev-Veddelev BK
BK Avarta
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 3
892016
24-08 2024
11:45 Serie 5 - Efterår Pulje 5
24. aug
11:45
Himmelev-Veddelev BK
Svogerslev BK (1)
Serie 5 - Efterår Pulje 5
422097
24-08 2024
11:45 U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
24. aug
11:45
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup FC
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 2
757993
24-08 2024
12:00 Træningskamp U16 8-mands Pige Pulje 1
24. aug
12:00
Roskilde Pigefodbold
Stenløse BK
Træningskamp U16 8-mands Pige Pulje 1
897539
24-08 2024
13:00 U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
Oversidder
24. aug
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 2
935533
24-08 2024
13:00 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
24. aug
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Ringsted IF
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 3
931432
24-08 2024
13:30 U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 4
Oversidder
24. aug
13:30
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 4
938052
24-08 2024
14:30 U19 Piger 2 (06-07-08) Efterår Pulje 1
24. aug
14:30
Roskilde Pigefodbold
Herlufsholm GF
U19 Piger 2 (06-07-08) Efterår Pulje 1
887763
24-08 2024
15:30 Serie 3 Pulje 4
24. aug
15:30
Himmelev-Veddelev BK
Orient GI
Serie 3 Pulje 4

Log ind