Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Hadsten SK
Fuglebakken KFUM
UHT
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Hadsten SK
Harlev IK
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:15
Hadsten SK
Harlev IK
U14 Drenge C2 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hadsten SK
FC Royal
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Hadsten SK
Oversidder
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Hadsten SK
Oversidder
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 638
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hadsten SK
Ommersyssel IF
U11 Drenge B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hadsten SK (2)
Hadsten SK (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hammel GF
ST 70
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hadsten SK
HEI
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Hadsten SK (1)
Hammel GF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
ST 70
Hadsten SK (2)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hadsten SK (2)
Hammel GF
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hadsten SK (1)
ST 70
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hadsten SK
Brabrand IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hadsten SK
Brabrand IF
U11 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:10
Hadsten SK
VSK Aarhus
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:50
AGF, Aarhus
Brabrand IF
U11 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:50
AGF, Aarhus (1)
Brabrand IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
AGF, Aarhus (1)
Hadsten SK
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:40
AGF, Aarhus
Hadsten SK
U11 Drenge 8:8 Træningskamp / 40 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stjær B
Galten FS
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
VRI
Hadsten SK
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Hadsten SK
Stjær B
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Galten FS
VRI
U9 Drenge B1 (2015) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hadsten SK
Lystrup IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Hadsten SK
HOG Hinnerup
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Hadsten SK
Kolind/Perstrup IF
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Hadsten SK
Oversidder
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hadsten SK
VRI
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hadsten SK
TRIF
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Hadsten SK
SIF Assentoft
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Hadsten SK
Alliancen IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 559
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Hadsten SK
Resenbro UIF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
Hadsten SK
ASA, Aarhus
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Hadsten SK
Oversidder
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Hadsten SK
Hammel GF
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Hadsten SK
Dronningborg B
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:15
Hadsten SK
Hammel GF
U14 Drenge C2 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Hadsten SK
Viby IF
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Hadsten SK
AH 2012
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 136
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hadsten SK
Grundfør UI
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hadsten SK
VSK Aarhus
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 559
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hadsten SK
VRI
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hadsten SK
Viborg Sdrm. IK
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 456
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hadsten SK
Brabrand IF
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 932
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Hadsten SK
Søften GF
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 885
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Hadsten SK
Hammel GF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 3
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Hadsten SK
Skødstrup SF (1)
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Hadsten SK
Randers Q
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hadsten SK
Korsholm IF
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Hadsten SK
Kristrup B
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Hadsten SK
Skødstrup SF
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 312
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hadsten SK
Alliancen IF
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 42
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Hadsten SK
Ikast FC
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Hadsten SK
Ry Fodbold
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 36
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Hadsten SK
IF Trojka/Team Nørreå
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 638
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Hadsten SK
Viby IF
ØOB Oldboys 50 år 7 mands 2023-24 Kreds 15
|