Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. maj
11:00
KLG
Sunds IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 624
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
KLG (1)
BK Klitten
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
KLG
Vildbjerg SF
U12 Drenge C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
KLG
Grønbjerg AF
U14 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:00
KLG
Tjørring IF
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 884
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
KLG
Videbæk IF
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
KLG
Herning KFUM (3)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
KLG
Herning KFUM
U11 Piger C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
KLG
Sunds IF
U12 Drenge B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 55
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
KLG (1)
Snejbjerg SG&I (4)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
KLG (3)
Herning Fremad (2)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
Herning Fremad (1)
Snejbjerg SG&I (6)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:30
KLG (2)
Snejbjerg SG&I (5)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Snejbjerg SG&I (5)
Herning Fremad (1)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Herning Fremad (2)
KLG (1)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Snejbjerg SG&I (6)
KLG (2)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:45
Snejbjerg SG&I (4)
KLG (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Herning Fremad (2)
KLG (2)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Herning Fremad (1)
Snejbjerg SG&I (4)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
KLG (1)
Snejbjerg SG&I (5)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Snejbjerg SG&I (6)
KLG (3)
U7 Drenge (17) 3:3 Torsdag 16. Maj Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
KLG
Kjellerup IF
U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
KLG
Viborg Sdrm. IK
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
20. maj
17:30
KLG
Ikast FC
U9 Drenge B1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
KLG
Hammerum IF
U8 Drenge C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 124
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
KLG
Måbjerg IF
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 733
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
KLG
Ikast FC (1)
U9 Drenge C (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
KLG
Herning KFUM
U10 Drenge B1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 16
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
KLG (1)
KLG (2)
U8 Piger C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
KLG
Hammerum IF
U11 Piger C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 176
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
KLG
Kibæk IF
U10 Piger C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 58
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
KLG
Sunds IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 463
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
KLG
Snejbjerg SG&I
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 536
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
KLG
Tjørring IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
KLG
Ikast FC (2)
U11 Drenge C (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 95
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
KLG (1)
Videbæk IF
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 104
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
KLG
Mejdal-Halgård Fodbold
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
KLG
Sunds IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 654
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
KLG
Tjørring IF
U14 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
KLG
Tjørring IF
U13 Drenge C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 47
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
KLG
Struer B
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 413
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:15
KLG
Videbæk IF
U12 Piger C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
KLG
Herning KFUM (2)
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
KLG
BK Klitten
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 172
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
KLG
HVA Sydthy
U12 Piger B (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
KLG
Engesvang B
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 557
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
KLG
Tjørring IF (1)
U12 Drenge C (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
KLG
Oversidder
U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
KLG
Skjern GF
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KLG (2)
Viborg FF
U8 Drenge A2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
KLG
Ikast FC
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 624
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
KLG
Vorgod-Barde MOF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 654
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
KLG
Mejrup GU (2)
U8 Piger B (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
KLG (2)
Sdr. Felding GIF
U8 Piger C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
KLG
Herning Fremad
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 413
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
KLG (2)
Snejbjerg SG&I
U8 Drenge B2 (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:30
KLG
Mejdal-Halgård Fodbold
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 884
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
KLG
Herning Fremad
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
KLG
Bording IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 536
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
KLG
Karup/Kølvrå 07
Kvinde C2 (+15) 7:7 Kortbane - Forår 2024 Pulje 116
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
KLG
Brande IF
U13 Piger C (11) 8:8 Forår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
KLG (1)
Kibæk IF
U8 Piger C (16) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
KLG
Sunds IF
U10 Drenge C (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:30
KLG
Hammerum IF
U9 Drenge B1 (15) 5:5 - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
KLG
Vinding UIF
U14 Drenge C (10) 8:8 Kortbane - Forår 2024 Pulje 22
|