Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
19:00
Jetsmark IF
Aalborg Freja
UDS
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Jetsmark IF (2)
Thorup/Klim B
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Jetsmark IF
Sjørring/Koldby/Hørdum
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Jetsmark IF
NUBI
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Jetsmark IF
Herning Fremad
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Jetsmark IF
HB/GVL
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 531
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:00
Jetsmark IF
Aars IK
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Jetsmark IF
Skive IK
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Jetsmark IF (1)
Ulsted B
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Jetsmark IF
LKB/Gistrup
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Jetsmark IF
Thisted FC
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Jetsmark IF (1)
Aalborg KFUM (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Jetsmark IF (2)
Aalborg KFUM (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Jetsmark IF
Aabybro IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabybro IF (2)
Vadum IF
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aabybro IF (3)
Jetsmark IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Nørresundby FB (3)
NUBI (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Nørresundby FB (2)
NUBI (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabybro IF (1)
Nørresundby FB (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabybro IF (4)
Biersted IF
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Biersted IF
Jetsmark IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Aalborg KFUM (1)
Aabybro IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
NUBI (1)
Aabybro IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Vadum IF
Nørresundby FB (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Jetsmark IF (3)
Nørresundby FB (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
NUBI (2)
Aabybro IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Aalborg KFUM (2)
Aabybro IF (4)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:45
Nørresundby FB (1)
Jetsmark IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aalborg KFUM (1)
Nørresundby FB (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Jetsmark IF (2)
Aabybro IF (4)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Jetsmark IF
Aalborg Freja
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vadum IF
NUBI (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aabybro IF (3)
Nørresundby FB (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Jetsmark IF (3)
NUBI (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Nørresundby FB (3)
Aabybro IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 215
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Aalborg KFUM (2)
Biersted IF
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Aabybro IF (1)
Jetsmark IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 214
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Jetsmark IF
Støvring IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Jetsmark IF (2)
Aabybro IF (1)
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Jetsmark IF
Aalborg Freja
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Jetsmark IF
Thorup/Klim B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Jetsmark IF
Vrå/Børglum IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 531
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Jetsmark IF
Ørebro B - Thorup/Klim B
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vejgaard B
Aalborg KFUM
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Aalborg KFUM
Jetsmark IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:40
Ørebro B - Thorup/Klim B
Vejgaard B
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 115
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Jetsmark IF
Storvorde/Sejlflod B
U13 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 731
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Jetsmark IF
Voersaa IF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 971
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Jetsmark IF
Aalborg Freja
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Jetsmark IF (1)
FEJ Aalborg IF
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Jetsmark IF
Aabybro IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 531
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Jetsmark IF
Gug B (2)
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Jetsmark IF
Hjørring FK
U19 Drenge Liga 2 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 311
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Jetsmark IF
Fjerritslev IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 26
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Jetsmark IF
Vejgaard B
Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Jetsmark IF (2)
Tranum GF
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 2
|