Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
tst Fodbold
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
KFUM Fodbold, Randers
UHT
ØOB Oldboys 45 år 7 mands 2023-24 Kreds 14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
AIA/Tranbjerg
FC Aarhus Syd
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
Stensballe IK
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
AIA/Tranbjerg
Hovedgård/Søvind
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
AIA/Tranbjerg
Tørring/Ølholm
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Stilling IF
Bredballe IF
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:45
Tørring/Ølholm
Stilling IF
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:45
Bredballe IF
AIA/Tranbjerg
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
Stilling IF
AIA/Tranbjerg
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
11:30
Tørring/Ølholm
Bredballe IF
U10 Drenge B (2014) 8:8 - 20/5 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
AIA/Tranbjerg
Nørager B
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
AIA/Tranbjerg
tst Fodbold
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
IF Lyseng
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
AIA/Tranbjerg (2)
Virup IF
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
IF Lyseng
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
AIA/Tranbjerg
Nim IF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
AIA/Tranbjerg
Kolt/Hasselager IF
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 27
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
AIA/Tranbjerg
Lisbjerg FC
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
AIA/Tranbjerg
Sejs Svejbæk IF (U10)
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
TMG
Aabyhøj IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Kolt/Hasselager IF
AIA/Tranbjerg
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
AIA/Tranbjerg
TMG
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Aabyhøj IF
Kolt/Hasselager IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
AIA/Tranbjerg
Sabro IF
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
AIA/Tranbjerg
Oversidder
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
ASA, Aarhus (3)
AIA/Tranbjerg (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aabyhøj IF (1)
ASA, Aarhus (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Aabyhøj IF (2)
ASA, Aarhus (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AIA/Tranbjerg
IF Lyseng (3)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AGF, Aarhus
Brabrand IF
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
ASA, Aarhus (2)
AIA/Tranbjerg (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
AIA/Tranbjerg (1)
Aabyhøj IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
ASA, Aarhus (1)
ASA, Aarhus (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
AIA/Tranbjerg (2)
Aabyhøj IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
AIA/Tranbjerg (1)
ASA, Aarhus (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Aabyhøj IF (1)
ASA, Aarhus (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
IF Lyseng (3)
AGF, Aarhus
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Brabrand IF
AIA/Tranbjerg
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
AIA/Tranbjerg (2)
Aabyhøj IF (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
ASA, Aarhus (2)
ASA, Aarhus (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Aabyhøj IF (2)
AIA/Tranbjerg (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
AIA/Tranbjerg
AGF, Aarhus
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
IF Lyseng (3)
Brabrand IF
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
ASA, Aarhus (3)
Aabyhøj IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
AIA/Tranbjerg (1)
ASA, Aarhus (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
ASA, Aarhus (1)
AIA/Tranbjerg (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Aabyhøj IF (1)
ASA, Aarhus (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
ASA, Aarhus (1)
Aabyhøj IF (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
AIA/Tranbjerg (2)
AIA/Tranbjerg (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
VRI
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
Stjær B
ØOB Oldboys 45 år 7 mands 2023-24 Kreds 14
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
AIA/Tranbjerg
Brabrand IF
U11 Piger B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
AIA/Tranbjerg
Hørning IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
FC Jura
AIA/Tranbjerg
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
AIA/Tranbjerg
FC Horsens
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
AIA/Tranbjerg
Harlev IK
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 640
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
AIA/Tranbjerg
ACFC
Herrer Serie 1 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
AIA/Tranbjerg
VSK Aarhus (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 81
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
VSK Aarhus
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
Hørning IF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
AIA/Tranbjerg
VSK Aarhus
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
AIA/Tranbjerg (2)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
Hylke FK
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
AIA/Tranbjerg
IF Lyseng
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
AGF, Aarhus
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
Harlev IK
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
AIA/Tranbjerg
Viby IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
AIA/Tranbjerg
Mariehøj Kammeraterne
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
AIA/Tranbjerg
IF Lyseng
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 538
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
FC Skanderborg
ØOB Oldboys 45 år 7 mands 2023-24 Kreds 14
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:45
AIA/Tranbjerg
Stavtrup IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
Odder IGF
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 151
|