Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
18:30
Hørning IF
Hovedgaard IF
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:30
Hørning IF
Kolt/Hasselager IF
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Hørning IF (S3/41)
IFSK (S3/39)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Hørning IF
Odder IGF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Hørning IF
AIA/Tranbjerg
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Hørning IF
Stavtrup/Viby
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:10
Hørning IF
Silkeborg IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Hørning IF
Odder IGF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:10
Hørning IF
Stavtrup IF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Hørning IF
AGF, Aarhus
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Hørning IF
VRI
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Hørning IF
Horsens Freja
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørning IF
Oversidder
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørning IF
FC Skanderborg
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hørning IF
Horsens fS
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aarhus Fremad
Aabyhøj IF (2)
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ry Fodbold
Hørning IF
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Hørning IF
Aarhus Fremad
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Aabyhøj IF (2)
Ry Fodbold
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:10
Hørning IF
Gødvad GIF
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørning IF (1)
BMI (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Odder IGF
Hørning IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørning IF (2)
BMI (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kolt/Hasselager IF
Hørning IF (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ry Fodbold (1)
Hørning IF (1)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørning IF
Them GF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørning IF
Galten FS
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørning IF
Solbjerg IF
U10 Drenge B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørning IF (1)
Aabyhøj IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hørning IF (2)
Harlev IK (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Låsby B
Harlev IK (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Harlev IK (1)
Hørning IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Harlev IK (2)
Låsby B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Aabyhøj IF
Hørning IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
BMI (1)
Hørning IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Hørning IF (3)
Hørning IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
BMI (2)
Odder IGF
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hørning IF (1)
Hørning IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Odder IGF
BMI (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
BMI (2)
Hørning IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Ry Fodbold (2)
Kolt/Hasselager IF
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hørning IF (2)
Ry Fodbold (1)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hørning IF (1)
Låsby B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hørning IF (2)
Harlev IK (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Aabyhøj IF
Harlev IK (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Hørning IF (1)
Harlev IK (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Harlev IK (1)
Aabyhøj IF
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Låsby B
Hørning IF (2)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Hørning IF (1)
Hørning IF (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
BMI (1)
BMI (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Hørning IF (2)
Odder IGF
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hørning IF (1)
Ry Fodbold (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Kolt/Hasselager IF
Ry Fodbold (1)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Odder IGF
Hørning IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Hørning IF (3)
BMI (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
BMI (2)
Hørning IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 54
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Hørning IF (2)
Hørning IF (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Harlev IK (2)
Harlev IK (1)
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Aabyhøj IF
Låsby B
U7 Dr. (2017) Nybegynder 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Ry Fodbold (2)
Hørning IF (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hørning IF (1)
Kolt/Hasselager IF
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 106
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:25
Hørning IF
IF Midtdjurs
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:45
Hørning IF
AIA/Tranbjerg
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hørning IF
FC Jura
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Hørning IF
FC Horsens
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hørning IF
Virring Fodbold
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hørning/Skanderborg
Søften GF
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:10
Hørning IF
Sole IF
U13 Drenge C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hørning IF
FC Skanderborg (2)
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:15
Hørning IF
Gug B
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:40
Hørning IF
Brabrand IF
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Hørning IF
IF Lyseng
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Hørning IF
Gedved IF
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hørning IF
IF Lyseng
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hørning IF
Sejs Svejbæk IF
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hørning IF
Horsens fS
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hørning/Skanderborg
IF Lyseng
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 975
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:10
Hørning IF
Stjær B
U14 Drenge C1 (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 21
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Hørning IF
FC Skanderborg
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hørning IF
Riis Tebstrup IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hørning IF
FC Horsens
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 727
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Hørning IF
Odder IGF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 540
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Hørning IF
Brabrand IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 627
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:40
Hørning IF
Horsens fS
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Hørning IF
Låsby B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 149
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Hørning IF
Hornslet IF (2)
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
FC Jura
Hørning IF
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 302
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Hørning IF
Grenaa IF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 473
|