Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
08:30
21 Loser of match 19 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Loser of match 20 - 7.-8. pl.
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
22 Winner of match 19 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Winner of match 20 - 5.-6. pl.
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
443 Winner of match 433 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 434
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
08:30
445 Loser of match 433 (U14 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 434
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
531 No. 4 in group 50 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
3rd best of no. 3's
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
532 No. 4 in group 51 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
No. 4 in group 52
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:45
23 Taber af semi 10 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Taber af semi 11 - 3.-4. pl.
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
24 Vinder af semi 10 (U10 Dr. 5M 2x25 min.)
Vinder af semi 11 - Fimale
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
533 Loser of match 527 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Loser of match 528 - 7.-8. pl.
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
534 Winner of match 527 (U15 Dr. 11M 2x25 min.)
Winner of match 528 - 5.-6. pl.
50 minutter / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Esbjerg fB
Oversidder
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Esbjerg fB
Askov/Læborg
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Esbjerg fB
Outrup B
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Ribe BK
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Sønderris SK (2)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Esbjerg fB
Sønderris SK
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Esbjerg fB
Ølgod IF
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 188
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:30
Esbjerg fB
Tjæreborg IF
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 643
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
Esbjerg fB
Vejen SF
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Varde IF
Sønderris SK
Intro til 8:8 U10 Drenge A (22. maj) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Esbjerg fB
Hjerting IF (2)
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Esbjerg fB (1)
Varde IF (3)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Esbjerg fB (2)
Varde IF (4)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:10
Sønderris SK
Esbjerg fB
Intro til 8:8 U10 Drenge A (22. maj) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:35
Varde IF (3)
Esbjerg fB (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:35
Varde IF (4)
Esbjerg fB (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:50
Esbjerg fB
Varde IF
Intro til 8:8 U10 Drenge A (22. maj) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Esbjerg fB (1)
Sønderris SK
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Jerne IF (1)
Sædding/G IF (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Esbjerg fB (2)
Sædding/G IF (3)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sønderris SK (2)
Varde IF (3)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sønderris SK (1)
Esbjerg fB (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Varde IF (1)
Esbjerg fB (3)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Sønderris SK (3)
Esbjerg IF 92
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Sædding/G IF (1)
Andrup IF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Jerne IF (2)
Esbjerg fB (4)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Andrup IF
Esbjerg fB (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Jerne IF (1)
Sædding/G IF (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Esbjerg fB (3)
Sønderris SK (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Sønderris SK (2)
Varde IF (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Varde IF (3)
Sønderris SK (3)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Esbjerg fB (1)
Esbjerg IF 92
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Sædding/G IF (2)
Jerne IF (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Sædding/G IF (3)
Esbjerg fB (4)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Jerne IF (1)
Sædding/G IF (3)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Esbjerg fB (2)
Sædding/G IF (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Sønderris SK (2)
Esbjerg fB (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Sønderris SK (1)
Varde IF (3)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Varde IF (1)
Esbjerg IF 92
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Sønderris SK (3)
Esbjerg fB (3)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 33
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Sædding/G IF (1)
Esbjerg fB (4)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Jerne IF (2)
Andrup IF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 28
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Esbjerg fB
Ribe BK
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 344
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Esbjerg fB
Næsbjerg RUI
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 663
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Esbjerg fB
Helle FC
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Esbjerg fB
Fanø B
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 122
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Esbjerg fB
Hjerting IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 321
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Esbjerg fB
Spangsbjerg IF
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Esbjerg fB
Alslev B
U10 Drenge C2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 188
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Esbjerg fB
Sædding/G IF (2)
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Esbjerg fB (1)
Hjerting IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Esbjerg fB
Bramming B (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Esbjerg fB
Oversidder
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|