Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. jul
14:00
Fremad Amager (13)
KFB (13)
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. jul
14:30
Sundby Bk. (3)
GVI (1)
ANN
Træningskamp 2. Division herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. jul
14:30
Sundby Bk. (5)
Hørsholm-Usserød IK
Træningskamp 2. Division herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. jul
13:00
Fremad Amager (4)
Fremad Amager (5)
Træningskamp U19 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
12:00
B 1908 (9)
KFB (12)
Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. jul
14:30
Sundby Bk. (4)
GVI (2)
Træningskamp 2. Division herre Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. jul
14:00
Fremad Amager (3)
Slagelse B&I
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. jul
14:00
Fremad Amager (6)
FC Helsingør (3)
Træningskamp U19 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
10:00
Fremad Amager (7)
Frem (2)
Træningskamp U19 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. aug
12:00
B 1908 (1)
Union (15)
Træningskamp Herre KS Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:00
Fremad Amager (5)
AC Amager Academy
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:00
AC Amager U15
Fremad Amager U15
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. aug
18:30
Fremad Amager (4)
Roskilde Boldklub (4)
Træningskamp U17 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. aug
19:00
Fremad Amager
Frem
2. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. aug
20:00
Young Urbans FC
KodaSyd FC
Serie 4, P1 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
12:00
B 1908 (21)
Fremad Amager (4)
Træningskamp U17 Drenge M Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Sundby Bk.
VSK Århus
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
15:00
Fremad Amager (3)
FC Helsingør (2)
Træningskamp U19 Drenge Divisionen Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
12:00
B 1908 (9)
Ølstykke FC
Træningskamp U17 Drenge 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
B 1908 (2)
Union
M+60 7:7 Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
Fremad Amager
Amager FF
M+45 1 7:7 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
22:00
B 1908
Union
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
|
|||||||||||||||||||
14. aug
18:00
AC Amager U15
FA 2000 U15
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B 1908 3
Vanløse
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B 1908
KFUM
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Fremad Amager 3
B 1908 2
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Fremad Amager
Vestia
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
B 1908 2
Østerbro IF 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
AC Amager Academy U12
K.B. 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår Orange
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
B.1908 2
KB 2
Serie 1, P2 24/25 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
AC Amager Academy
FB
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:00
AC Amager Academy
FB
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:00
B 1908 3
Sundby 2
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908 2
B.93 2
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908
FA 2000
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908 3
Hvidovre IF 4
U15 Drenge 5 (10) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908
B.93
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B 1908 1
Nørrebro United 1
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
B1908 3
Oversidder
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Fremad Amager 2
Oversidder
U17 Drenge Mester (08) Efterår Mester
|