Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
Folehaven 2
CSC
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
KFB 8
FC Ryparken 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug
17:45
Sønderbro Fight 2
SC Amager
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
16:00
FA 2000 12
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
KB 9
HB 14
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
HB 14
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FC Udfordringen 2
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
FC Ryparken 7
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
SC Amager
KFB 8
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
CSC
KB 9
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Folehaven 2
FC Ryparken 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
KFB 8
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
14. sep
16:00
Sønderbro Fight 2
CSC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
KB 9
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:00
SC Amager
HB 14
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
HB 14
KFB 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FC Udfordringen 2
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
FC Ryparken 7
KB 9
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
FA 2000 12
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
CSC
SC Amager
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
HB 14
CSC
|
|||||||||||||||||||
28. sep
16:00
Sønderbro Fight 2
FC Ryparken 7
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
KB 9
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:45
KFB 8
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
14:00
SC Amager
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Folehaven 2
KB 9
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FC Udfordringen 2
HB 14
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
FC Ryparken 7
SC Amager
|
|||||||||||||||||||
05. okt
16:00
FA 2000 12
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
CSC
KFB 8
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
HB 14
FC Ryparken 7
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:15
KFB 8
KB 9
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
Sønderbro Fight 2
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
SC Amager
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
13. okt
16:00
CSC
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Folehaven 2
SC Amager
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:15
KFB 8
FC Udfordringen 2
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
FC Ryparken 7
CSC
|
|||||||||||||||||||
19. okt
16:00
FA 2000 12
HB 14
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
KB 9
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
HB 14
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FC Udfordringen 2
FC Ryparken 7
|
|||||||||||||||||||
26. okt
14:00
Sønderbro Fight 2
KFB 8
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
SC Amager
KB 9
|
|||||||||||||||||||
27. okt
16:00
CSC
FA 2000 12
|