Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug
12:30
KFB 9
Frem 13
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Dankurd IF
KB 8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Folehaven 3
Skjold 22
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
B 1903 3
Olympique Odsherred
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Valby 4
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
KB 8
KFB 9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Olympique Odsherred
Folehaven 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 16
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:45
Frem 13
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:15
Skjold 22
Dankurd IF
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Dankurd IF
Olympique Odsherred
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Folehaven 3
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Valby 4
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
KFB 9
Skjold 22
|
|||||||||||||||||||
14. sep
14:00
Frem 13
KB 8
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
KB 8
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Olympique Odsherred
KFB 9
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FA 2000 16
Dankurd IF
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:15
Skjold 22
Frem 13
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
B 1903 3
Folehaven 3
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Dankurd IF
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
KB 8
Skjold 22
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Valby 4
Folehaven 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
KFB 9
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:30
Frem 13
Olympique Odsherred
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Folehaven 3
Dankurd IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Olympique Odsherred
KB 8
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FA 2000 16
Frem 13
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:30
B 1903 3
KFB 9
|
|||||||||||||||||||
03. okt
19:15
Skjold 22
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
KB 8
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
09. okt
20:15
Valby 4
Dankurd IF
|
|||||||||||||||||||
10. okt
19:15
Skjold 22
Olympique Odsherred
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:30
KFB 9
Folehaven 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Frem 13
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Dankurd IF
KFB 9
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Folehaven 3
Frem 13
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FA 2000 16
Skjold 22
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:00
B 1903 3
KB 8
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:00
Valby 4
Olympique Odsherred
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
KB 8
Folehaven 3
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Olympique Odsherred
FA 2000 16
|
|||||||||||||||||||
24. okt
19:15
Skjold 22
B 1903 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:30
KFB 9
Valby 4
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:30
Frem 13
Dankurd IF
|