Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug
20:30
HIK
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:45
Sønderbro Fight 2
Pan Fodbold
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
FC Nyhavn
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Nørrebro United 4
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
01. sep
13:00
Østerbro IF 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Vigerslev
HIK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Pan Fodbold
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Skjold 2
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 2
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Hellas
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Vigerslev
Pan Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:30
HIK
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Sønderbro Fight 2
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:00
Østerbro IF 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
15. sep
14:30
Nørrebro United 4
Hellas
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Pan Fodbold
HIK
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Skjold 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FA 2000 2
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:00
FC Nyhavn
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Hellas
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Vigerslev
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Pan Fodbold
Hellas
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:30
HIK
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Sønderbro Fight 2
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Nørrebro United 4
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Skjold 2
Pan Fodbold
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FA 2000 2
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:30
FC Nyhavn
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
12:00
Hellas
HIK
|
|||||||||||||||||||
06. okt
13:00
Østerbro IF 2
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Vigerslev
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Pan Fodbold
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
08. okt
20:30
HIK
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:30
Nørrebro United 4
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
Hellas
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:30
Sønderbro Fight 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FA 2000 2
Hellas
|
|||||||||||||||||||
15. okt
20:30
HIK
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:15
FC Nyhavn
Pan Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Østerbro IF 2
Vigerslev
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Vigerslev
Sønderbro Fight 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Pan Fodbold
Østerbro IF 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Skjold 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Hellas
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Nørrebro United 4
HIK
|