Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
FB 21
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
22. aug
17:30
Fod Boldklub
HB 15
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:30
Skovshoved IF 4
KFB 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
KFB 10
FA 2000 11
|
|||||||||||||||||||
29. aug
20:30
B.93 7
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Union 14
Real Benne 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:35
FA 2000 11
FB 21
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Husum Bk
Union 14
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
HB 15
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
05. sep
17:30
Real Benne 2
KFB 10
|
|||||||||||||||||||
05. sep
20:30
Skovshoved IF 4
Fod Boldklub
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Husum Bk
HB 15
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FB 21
Real Benne 2
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:30
Fod Boldklub
FA 2000 11
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:30
B.93 7
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:00
Union 14
KFB 10
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:30
Skovshoved IF 4
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
HB 15
Union 14
|
|||||||||||||||||||
18. sep
20:35
FA 2000 11
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
18. sep
21:15
Real Benne 2
Fod Boldklub
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
KFB 10
FB 21
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Husum Bk
FA 2000 11
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
HB 15
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Fod Boldklub
KFB 10
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:30
B.93 7
Real Benne 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Union 14
FB 21
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:30
Skovshoved IF 4
Union 14
|
|||||||||||||||||||
30. sep
20:35
FA 2000 11
HB 15
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FB 21
Fod Boldklub
|
|||||||||||||||||||
03. okt
17:30
Real Benne 2
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:30
KFB 10
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Husum Bk
KFB 10
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
HB 15
Real Benne 2
|
|||||||||||||||||||
10. okt
20:30
B.93 7
FB 21
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Union 14
Fod Boldklub
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FB 21
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
16. okt
21:15
Fod Boldklub
B.93 7
|
|||||||||||||||||||
17. okt
20:00
Skovshoved IF 4
FA 2000 11
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:30
KFB 10
HB 15
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
Real Benne 2
Skovshoved IF 4
|
|||||||||||||||||||
20. okt
16:00
Union 14
FA 2000 11
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Husum Bk
Fod Boldklub
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
HB 15
FB 21
|
|||||||||||||||||||
23. okt
20:35
FA 2000 11
Real Benne 2
|
|||||||||||||||||||
24. okt
20:30
B.93 7
Union 14
|