Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
FB 6
Folehaven
|
|||||||||||||||||||
19. aug
22:00
Vestia
Union 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:00
FC Nyhavn
HB 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:15
Fremad Valby 3
Prespa
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:45
Skjold 2
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Folehaven
Vestia
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Skjold 7
FB 6
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
HB 2
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Union 6
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
15:15
Prespa
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Folehaven
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FB 6
HB 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Vestia
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
FC Nyhavn
Union 6
|
|||||||||||||||||||
15. sep
12:45
Skjold 2
Prespa
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
Skjold 7
Vestia
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
HB 2
Folehaven
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
Fremad Valby 3
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Union 6
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
15:15
Prespa
FB 6
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Folehaven
Prespa
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Skjold 7
HB 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FB 6
Union 6
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Vestia
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:45
Skjold 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
HB 2
Vestia
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:15
Fremad Valby 3
FB 6
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
FC Nyhavn
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Union 6
Folehaven
|
|||||||||||||||||||
06. okt
15:15
Prespa
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Folehaven
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Skjold 7
Union 6
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
HB 2
Prespa
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FB 6
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Vestia
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Vestia
Prespa
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:15
Fremad Valby 3
Skjold 7
|
|||||||||||||||||||
18. okt
18:00
FC Nyhavn
Folehaven
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Union 6
HB 2
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:45
Skjold 2
FB 6
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Folehaven
Skjold 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Skjold 7
FC Nyhavn
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
HB 2
Fremad Valby 3
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FB 6
Vestia
|
|||||||||||||||||||
27. okt
15:15
Prespa
Union 6
|