Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
Volvox
Union 4
|
|||||||||||||||||||
21. aug
20:30
KB 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:30
KB
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug
19:00
Oversidder
FB 3
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:00
Union 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FB 3
KB 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 3
Volvox
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FA 2000 2
KB
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Union 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:30
Nørrebro United 2
Union 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Volvox
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
KB 2
Union 4
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Oversidder
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:00
Union 2
KB
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Nørrebro United 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FB 3
Union 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
KB
Volvox
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FA 2000 3
KB 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FA 2000 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep
14:00
Union 4
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FB 3
Union 4
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
KB 2
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:00
Union 2
Volvox
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:15
Oversidder
KB
|
|||||||||||||||||||
29. sep
13:00
Nørrebro United 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Volvox
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
KB
KB 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FA 2000 3
FB 3
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FA 2000 2
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
04. okt
18:00
Union 4
Union 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FB 3
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
KB 2
Volvox
|
|||||||||||||||||||
08. okt
20:00
Union 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Nørrebro United 2
KB
|
|||||||||||||||||||
13. okt
14:00
Union 4
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
Volvox
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
KB
FB 3
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FA 2000 2
Union 4
|
|||||||||||||||||||
15. okt
19:00
Oversidder
KB 2
|
|||||||||||||||||||
15. okt
20:00
Union 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FB 3
Volvox
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
KB 2
Union 2
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FA 2000 3
FA 2000 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
13:00
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Union 4
KB
|