Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
FA 2000
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
26. aug
20:00
Spartak Ciervo
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug
20:15
Teatro Kapital
Frem
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:15
Fremad Valby
Klub 14
|
|||||||||||||||||||
28. aug
20:00
Union
FB
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Valby
Teatro Kapital
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:15
Klub 14
Union
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
FB
Spartak Ciervo
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:30
Frem
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Nørrebro United
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:00
Spartak Ciervo
Klub 14
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FA 2000
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
10. sep
19:00
Teatro Kapital
FB
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:15
Frem
Valby
|
|||||||||||||||||||
11. sep
20:00
Union
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Valby
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
Klub 14
Teatro Kapital
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
FB
Frem
|
|||||||||||||||||||
18. sep
19:15
Fremad Valby
Union
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Nørrebro United
Spartak Ciervo
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Valby
FB
|
|||||||||||||||||||
23. sep
20:00
Spartak Ciervo
Teatro Kapital
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FA 2000
Union
|
|||||||||||||||||||
24. sep
19:00
Teatro Kapital
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
25. sep
19:00
Frem
Klub 14
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:00
Klub 14
Valby
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FB
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:15
Fremad Valby
Teatro Kapital
|
|||||||||||||||||||
02. okt
20:00
Union
Spartak Ciervo
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
Nørrebro United
Frem
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
Valby
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FB
Klub 14
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
FA 2000
Spartak Ciervo
|
|||||||||||||||||||
08. okt
19:00
Teatro Kapital
Union
|
|||||||||||||||||||
09. okt
19:00
Frem
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:00
Spartak Ciervo
Valby
|
|||||||||||||||||||
14. okt
22:00
FA 2000
Klub 14
|
|||||||||||||||||||
16. okt
19:15
Fremad Valby
Valby
|
|||||||||||||||||||
16. okt
20:00
Union
Frem
|
|||||||||||||||||||
20. okt
13:00
Nørrebro United
FB
|
|||||||||||||||||||
21. okt
19:00
Valby
Union
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:15
Klub 14
Nørrebro United
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FB
Fremad Valby
|
|||||||||||||||||||
22. okt
19:00
Teatro Kapital
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
23. okt
19:00
Frem
Spartak Ciervo
|