Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
Langeskov IF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug
ØB
Stige - Søhus/Stige
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Højby S & G
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug
Tarup/Paarup IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
18. aug
B 1909
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug
18:00
SUB Ullerslev
B 1909
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Søndersø BK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Stige - Søhus/Stige
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
25. aug
Langeskov IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
28. aug
18:30
Assens FC
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
ØB
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Højby S & G
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Tarup/Paarup IF
Stige - Søhus/Stige
|
|||||||||||||||||||
01. sep
B 1909
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep
Dalum IF
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Søndersø BK
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
08. sep
Langeskov IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
ØB
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:30
Assens FC
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Stige - Søhus/Stige
B 1909
|
|||||||||||||||||||
12. sep
18:30
SUB Ullerslev
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Højby S & G
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Tarup/Paarup IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
15. sep
B 1909
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
15. sep
Dalum IF
Stige - Søhus/Stige
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Søndersø BK
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
21. sep
15:00
Stige - Søhus/Stige
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Langeskov IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. sep
ØB
B 1909
|
|||||||||||||||||||
22. sep
Højby S & G
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
26. sep
18:45
SUB Ullerslev
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Tarup/Paarup IF
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
29. sep
B 1909
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
29. sep
Dalum IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
02. okt
18:30
Assens FC
Stige - Søhus/Stige
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Søndersø BK
Stige - Søhus/Stige
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Langeskov IF
Assens FC
|
|||||||||||||||||||
06. okt
ØB
SUB Ullerslev
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Højby S & G
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
06. okt
Tarup/Paarup IF
B 1909
|
|||||||||||||||||||
24. okt
18:45
SUB Ullerslev
Højby S & G
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Stige - Søhus/Stige
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
13:00
Assens FC
ØB
|
|||||||||||||||||||
27. okt
B 1909
Søndersø BK
|
|||||||||||||||||||
27. okt
Dalum IF
Tarup/Paarup IF
|