Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
12:00
KFB 5
ØKF 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
14:00
Sønderbro Fight 4
Copenhagen Celtic 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
Skjold 15
Skjold 16
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
B.93 13
Amager FF 3
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fremad Valby 7
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
CIK 2
Sønderbro Fight 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Skjold 16
Fremad Valby 7
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Amager FF 3
Skjold 15
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
ØKF 3
B.93 13
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Copenhagen Celtic 3
KFB 5
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Sønderbro Fight 4
KFB 5
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
CIK 2
Skjold 16
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Skjold 15
ØKF 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
B.93 13
Copenhagen Celtic 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Fremad Valby 7
Amager FF 3
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
KFB 5
B.93 13
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Skjold 16
Sønderbro Fight 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Amager FF 3
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
ØKF 3
Fremad Valby 7
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Copenhagen Celtic 3
Skjold 15
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Sønderbro Fight 4
B.93 13
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
CIK 2
ØKF 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Skjold 15
KFB 5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Skjold 16
Amager FF 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Fremad Valby 7
Copenhagen Celtic 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
14:00
KFB 5
Fremad Valby 7
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Amager FF 3
Sønderbro Fight 4
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
ØKF 3
Skjold 16
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:00
Copenhagen Celtic 3
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
16:00
B.93 13
Skjold 15
|
|||||||||||||||||||
12. okt
14:00
Sønderbro Fight 4
Skjold 15
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
CIK 2
KFB 5
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Skjold 16
Copenhagen Celtic 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Amager FF 3
ØKF 3
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:00
Fremad Valby 7
B.93 13
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
KFB 5
Skjold 16
|
|||||||||||||||||||
19. okt
12:00
Sønderbro Fight 4
ØKF 3
|
|||||||||||||||||||
20. okt
10:00
Skjold 15
Fremad Valby 7
|
|||||||||||||||||||
20. okt
12:00
Copenhagen Celtic 3
Amager FF 3
|
|||||||||||||||||||
20. okt
16:00
B.93 13
CIK 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
CIK 2
Skjold 15
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Skjold 16
B.93 13
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Amager FF 3
KFB 5
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
ØKF 3
Copenhagen Celtic 3
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Fremad Valby 7
Sønderbro Fight 4
|