Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
13:00
IF Skjold Birkerød (2)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
20. apr
11:00
FC Rudersdal
IF Skjold Birkerød (2)
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:30
Farum BK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Orient GI
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Nivå-Kokkedal FK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:30
IF Skjold Birkerød (2)
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Hillerød Fodbold
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:45
Lyngby Boldklub 1921
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Oversidder
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Allerød Fodbold Klub
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Nivå-Kokkedal FK
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Hillerød Fodbold
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Oversidder
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Rudersdal
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
IF Skjold Birkerød (2)
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:15
Farum BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hillerød Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
IF Skjold Birkerød (2)
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Hillerød Fodbold
Orient GI
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Oversidder
IF Skjold Birkerød (2)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
FC Rudersdal
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Lyngby Boldklub 1921
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
10. jun
17:15
Orient GI
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Nivå-Kokkedal FK
Lyngby Boldklub 1921
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:15
Virum-Sorgenfri BK
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Orient GI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:30
Farum BK
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. jun
12:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
30. jun
10:00
IF Skjold Birkerød (2)
Nivå-Kokkedal FK
|