Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. mar
14:00
Herning Fremad
7
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:00
VSK Aarhus
3
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. mar
15:00
FS Holstebro
1
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. mar
19:00
FC Skanderborg
5
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
21. mar
19:00
Varde IF
0
Herning Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:45
IF Lyseng
1
FS Holstebro
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. apr
10:30
VSK Aarhus
2
IF Lyseng
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr
13:00
Varde IF
2
FC Skanderborg
4
|
|||||||||||||||||||
01. apr
14:00
Herning Fremad
3
Billund IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr
15:00
FS Holstebro
5
Hedensted IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:00
FC Skanderborg
4
Herning Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
07. apr
13:45
IF Lyseng
3
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Billund IF
2
FS Holstebro
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Hedensted IF
1
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
Billund IF
1
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
FS Holstebro
4
Herning Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:00
Varde IF
0
Hedensted IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:00
FC Skanderborg
3
IF Lyseng
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
VSK Aarhus
2
Billund IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Hedensted IF
3
Billund IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
FS Holstebro
2
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Hedensted IF
1
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Billund IF
5
Varde IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Varde IF
3
FS Holstebro
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
IF Lyseng
3
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
VSK Aarhus
3
Herning Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
FC Skanderborg
3
FS Holstebro
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Hedensted IF
0
Herning Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Varde IF
7
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:45
IF Lyseng
1
Billund IF
7
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Billund IF
2
Hedensted IF
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Herning Fremad
2
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
FS Holstebro
IF Lyseng
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
15:00
VSK Aarhus
5
FC Skanderborg
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Herning Fremad
11
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Hedensted IF
0
FS Holstebro
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
FC Skanderborg
2
Billund IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
FC Skanderborg
0
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Billund IF
3
Herning Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
IF Lyseng
0
VSK Aarhus
6
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
VSK Aarhus
1
Hedensted IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
FS Holstebro
1
Billund IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Varde IF
6
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Herning Fremad
3
FC Skanderborg
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:15
IF Lyseng
1
FC Skanderborg
6
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Billund IF
5
VSK Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Billund IF
1
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hedensted IF
3
Varde IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Herning Fremad
1
FS Holstebro
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Varde IF
1
Billund IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
VSK Aarhus
1
FS Holstebro
4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
IF Lyseng
2
Herning Fremad
6
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
FC Skanderborg
4
Hedensted IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. jun
18:30
FS Holstebro
3
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. jun
14:00
Herning Fremad
6
VSK Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
23. jun
13:00
Hedensted IF
IF Lyseng
UHT
|
Rækkebeskrivelser
JM-siden