Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. nov 2023
23:59
Køge BK
Roskilde Boldklub (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:00
GVI
4
B.93 (1)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
15:00
Skjold
1
Union
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
FB
2
B 1908
4
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:00
Vestia
1
Østerbro IF
6
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
10:00
Union
2
GVI
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
12:00
B.93 (1)
3
FB
2
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
B 1908
Vestia
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2023
11:15
Østerbro IF
1
Køge BK
6
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2023
23:59
Køge BK
Skjold
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
10:00
Østerbro IF
4
B 1908
2
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
GVI
3
Roskilde Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
FB
2
Union
2
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
14:00
Vestia
1
B.93 (1)
3
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
Union
3
Vestia
5
|
|||||||||||||||||||
13. jan
14:00
B.93 (1)
3
Østerbro IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. jan
15:45
Skjold
GVI
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
B 1908
1
Køge BK
5
|
|||||||||||||||||||
27. jan
09:00
Østerbro IF
1
Union
6
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
FB
5
Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:00
Vestia
2
Roskilde Boldklub (2)
2
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:15
Køge BK
9
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
03. feb
16:00
B 1908
2
B.93 (1)
4
|
|||||||||||||||||||
10. feb
14:00
Roskilde Boldklub (2)
Skjold
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. feb
11:00
Roskilde Boldklub (2)
2
FB
2
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
Roskilde Boldklub (2)
1
Østerbro IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. mar
12:00
B.93 (1)
Køge BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. mar
14:00
GVI
6
FB
4
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
Union
6
B 1908
0
|
|||||||||||||||||||
03. mar
13:30
Skjold
Vestia
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. mar
09:00
Østerbro IF
4
Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:15
Køge BK
2
FB
2
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
B 1908
Roskilde Boldklub (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
B.93 (1)
2
Union
3
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
Vestia
5
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
16. mar
12:30
Køge BK
Union
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Roskilde Boldklub (2)
3
B.93 (1)
10
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
GVI
1
Østerbro IF
1
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:00
FB
1
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
17. mar
16:00
Skjold
2
B 1908
5
|
|||||||||||||||||||
23. mar
09:00
Østerbro IF
0
FB
5
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
B.93 (1)
Skjold
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
B 1908
GVI
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Union
5
Roskilde Boldklub (2)
4
|
|||||||||||||||||||
24. mar
14:00
Vestia
Køge BK
UHT
|