Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. nov 2023
17:30
KB
0
Valby
1
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
13:00
Vanløse
1
Dragør BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
11:00
Rødovre
5
Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
B 1908
4
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
14:00
FA 2000
4
GVI (2)
2
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2023
18:30
GVI (2)
KB
UDS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
13:30
Hekla
5
Vanløse
2
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
14:15
Valby
2
B 1908
2
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
12:00
Dragør BK
4
Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:00
Fremad Amager
FA 2000
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
15:00
Vanløse
1
Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:00
KB
4
Fremad Amager
6
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
B 1908
GVI (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
Hekla
2
Valby
1
|
|||||||||||||||||||
13. jan
10:00
Dragør BK
6
KB
1
|
|||||||||||||||||||
13. jan
15:00
Rødovre
7
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:00
Valby
2
Vanløse
0
|
|||||||||||||||||||
14. jan
14:00
Fremad Amager
1
B 1908
0
|
|||||||||||||||||||
21. jan
12:00
FA 2000
1
Dragør BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. jan
19:00
KB
5
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan
13:00
Vanløse
7
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
Valby
9
GVI (2)
2
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
B 1908
2
Dragør BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. feb
14:00
Hekla
4
Fremad Amager
2
|
|||||||||||||||||||
09. feb
18:30
GVI (2)
5
Hekla
5
|
|||||||||||||||||||
01. mar
18:30
GVI (2)
0
Vanløse
7
|
|||||||||||||||||||
02. mar
11:00
Rødovre
2
B 1908
3
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
FA 2000
1
KB
0
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:00
Dragør BK
1
Hekla
4
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:30
Fremad Amager
1
Valby
0
|
|||||||||||||||||||
08. mar
18:30
GVI (2)
1
Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
08. mar
19:00
Hekla
3
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
09. mar
13:30
Vanløse
11
KB
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Valby
2
Dragør BK
4
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
B 1908
3
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
15. mar
17:30
KB
0
B 1908
3
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Vanløse
5
Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
17. mar
10:30
Rødovre
0
Valby
1
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
Dragør BK
GVI (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. mar
12:00
FA 2000
1
Hekla
5
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:30
GVI (2)
1
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
23. mar
12:00
Fremad Amager
0
Dragør BK
3
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Hekla
KB
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. mar
14:00
Valby
7
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
B 1908
7
Vanløse
2
|