Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. nov 2023
11:45
Herlev IF
0
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
B.93
1
AB
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
14:00
Nørrebro United
1
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
2
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:00
B 1903
10
Nørrebro United
1
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
13:00
AB
2
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
1
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
15:00
FC Rudersdal
1
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
Nørrebro United
1
AB
1
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
15:00
Allerød Fodbold Klub
2
B.93
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
1
B 1903
7
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
15:30
FC Rudersdal
3
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
10. jan
19:35
B 1903
3
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
13. jan
12:00
B.93
4
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:40
SIF / Aakanden
0
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
14. jan
13:00
AB
1
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
14. jan
14:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
20. jan
16:00
Virum-Sorgenfri BK
1
B 1903
3
|
|||||||||||||||||||
27. jan
13:00
Allerød Fodbold Klub
1
Herlev IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan
12:00
IF Skjold Birkerød
6
SIF / Aakanden
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan
14:30
Nørrebro United
1
B.93
3
|
|||||||||||||||||||
28. jan
16:00
FC Rudersdal
4
AB
1
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:00
Herlev IF
2
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
04. feb
16:00
B.93
4
SIF / Aakanden
0
|
|||||||||||||||||||
24. feb
13:00
Allerød Fodbold Klub
4
SIF / Aakanden
0
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:00
Herlev IF
0
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:30
B 1903
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
03. mar
12:40
SIF / Aakanden
2
FC Rudersdal
7
|
|||||||||||||||||||
03. mar
14:00
B.93
3
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
03. mar
15:00
AB
0
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. mar
10:00
IF Skjold Birkerød
4
Herlev IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
11
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:45
B 1903
9
AB
0
|
|||||||||||||||||||
10. mar
16:00
FC Rudersdal
7
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
13. mar
18:45
SIF / Aakanden
3
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
15. mar
18:45
SIF / Aakanden
B 1903
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. mar
10:00
Herlev IF
1
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
16. mar
14:00
Nørrebro United
1
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
16. mar
15:00
Allerød Fodbold Klub
3
AB
2
|
|||||||||||||||||||
17. mar
14:00
B.93
0
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
18. mar
19:00
AB
2
SIF / Aakanden
3
|
|||||||||||||||||||
22. mar
18:00
Herlev IF
3
SIF / Aakanden
4
|
|||||||||||||||||||
23. mar
13:15
B 1903
B.93
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
IF Skjold Birkerød
0
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
24. mar
16:00
FC Rudersdal
Nørrebro United
UHT
|