Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
Tårnby FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. aug
13:00
Rødovre 1
FB 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Husum Bk 2
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
Hvidovre IF 2
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
FB 4
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
30. aug
17:45
K.B. 7
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Vestia 3
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
22:00
Oversidder
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
14:00
Fix 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
02. sep
22:00
Skovshoved IF 3
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Tårnby FF 2
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Rødovre 1
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hvidovre IF 2
FB 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
14:00
Fix 2
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
K.B. 7
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
FB 4
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Vestia 3
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
14. sep
22:00
Oversidder
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
Husum Bk 2
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
14:00
Skovshoved IF 3
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
K.B. 7
FB 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Tårnby FF 2
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Skovshoved IF 3
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Fix 2
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
FB 4
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Vestia 3
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:00
Rødovre 1
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
22:00
Oversidder
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Husum Bk 2
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
K.B. 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
FB 4
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Tårnby FF 2
Skovshoved IF 3
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Hvidovre IF 2
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
06. okt
12:30
Fix 2
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Skovshoved IF 3
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Oversidder
FB 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Tårnby FF 2
Vestia 3
|
|||||||||||||||||||
12. okt
13:00
Rødovre 1
Fix 2
|
|||||||||||||||||||
13. okt
10:00
Husum Bk 2
K.B. 7
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
K.B. 7
Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
FB 4
Husum Bk 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:30
Vestia 3
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
Hvidovre IF 2
Tårnby FF 2
|
|||||||||||||||||||
27. okt
14:00
Fix 2
Skovshoved IF 3
|