Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug
10:00
Stefan 1
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Frem 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:00
Vanløse 3
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug
10:00
K.B. 6
Union 1
|
|||||||||||||||||||
25. aug
12:30
Vestia 2
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Union 1
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Nørrebro United 4
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
B 1908 4
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
01. sep
11:15
Skjold 4
K.B. 6
|
|||||||||||||||||||
01. sep
15:00
Skovshoved IF 2
Frem 4
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Frem 4
Union 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Vanløse 3
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
K.B. 6
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:30
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Vestia 2
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Skovshoved IF 2
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Union 1
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Stefan 1
K.B. 6
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:15
Skjold 4
Frem 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
B 1908 4
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem 4
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:00
Vanløse 3
K.B. 6
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:30
Skovshoved IF 2
Union 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
13:00
Nørrebro United 4
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:30
Vestia 2
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
K.B. 6
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Union 1
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Stefan 1
Frem 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
B 1908 4
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
28. sep
13:45
Skjold 4
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
30. sep
22:00
Union 1
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Nørrebro United 4
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Frem 4
K.B. 6
|
|||||||||||||||||||
05. okt
11:00
Vanløse 3
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
15:00
Skovshoved IF 2
B 1908 4
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
K.B. 6
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Stefan 1
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Vanløse 3
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
12. okt
12:00
B 1908 4
Union 1
|
|||||||||||||||||||
13. okt
12:30
Vestia 2
Frem 4
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Skovshoved IF 2
K.B. 6
|
|||||||||||||||||||
21. okt
22:00
Union 1
Stefan 1
|
|||||||||||||||||||
23. okt
18:00
Nørrebro United 4
Vestia 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Frem 4
Vanløse 3
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:15
Skjold 4
B 1908 4
|