Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug
22:00
B 1903 2
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
23. aug
17:45
K.B. 8
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
10:00
Hvidovre IF 4
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug
11:15
Nørrebro United 4
Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:15
Skjold 4
Valby 1
|
|||||||||||||||||||
26. aug
22:00
Valby 1
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
10:00
Hellas 2
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:00
Fremad Valby 2
Hvidovre IF 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:00
FA 2000 5
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
01. sep
10:30
Østerbro IF 4
K.B. 8
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Hellas 2
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
06. sep
17:45
K.B. 8
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Hvidovre IF 4
Valby 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Nørrebro United 4
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:30
Skjold 4
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
22:00
Valby 1
K.B. 8
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
B 1903 2
Hvidovre IF 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:00
Fremad Valby 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:00
FA 2000 5
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
15. sep
10:30
Østerbro IF 4
Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
16. sep
22:00
K.B. 8
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Hellas 2
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Nørrebro United 4
Valby 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
11:15
Skjold 4
Hvidovre IF 4
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
FA 2000 5
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
23. sep
22:00
Valby 1
Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Hvidovre IF 4
K.B. 8
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:00
Fremad Valby 2
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
Østerbro IF 4
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
B 1903 2
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:00
Hellas 2
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
FA 2000 5
Valby 1
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Nørrebro United 4
Hvidovre IF 4
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:00
Skjold 4
K.B. 8
|
|||||||||||||||||||
06. okt
10:30
Østerbro IF 4
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
K.B. 8
Nørrebro United 4
|
|||||||||||||||||||
07. okt
22:00
Valby 1
Østerbro IF 4
|
|||||||||||||||||||
09. okt
17:25
B 1903 2
FA 2000 5
|
|||||||||||||||||||
12. okt
10:00
Hvidovre IF 4
Hellas 2
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:15
Skjold 4
Fremad Valby 2
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Hellas 2
K.B. 8
|
|||||||||||||||||||
26. okt
10:00
Nørrebro United 4
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
26. okt
12:00
Fremad Valby 2
Valby 1
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:00
FA 2000 5
Hvidovre IF 4
|
|||||||||||||||||||
27. okt
10:30
Østerbro IF 4
B 1903 2
|