U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
137988
06-04 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen
06. apr
10:00
GVI
Hellas
137989
06-04 2024
11:30 Dragør Bk
06. apr
11:30
Dragør BK
Sundby Bk.
137976
07-04 2024
10:00
KB
B 93 Svanemølleanlæg.
07. apr
10:00
B.93
KB
137983
07-04 2024
10:00
Oversidder
07. apr
10:00
Oversidder
Hvidovre IF
138006
13-04 2024
10:00
Oversidder
Engdraget
13. apr
10:00
Hellas
Oversidder
138012
13-04 2024
10:00
FB
Jens Jessens Vej
13. apr
10:00
FB
Dragør BK
137990
13-04 2024
11:00
GVI
Kløvermarkens Idrætsanlæg
13. apr
11:00
Sundby Bk.
GVI
137992
13-04 2024
12:00 Hvidovre IF's baner
13. apr
12:00
Hvidovre IF
B.93
138013
13-04 2024
12:00 Vestamager Idrætsanlæg
13. apr
12:00
Tårnby FF
Østerbro IF
138018
20-04 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
20. apr
10:00
KB
Hvidovre IF
138022
20-04 2024
10:00
GVI
FB
GVI. Nymosen
20. apr
10:00
GVI
FB
138023
20-04 2024
12:00 Dragør Bk
20. apr
12:00
Dragør BK
Tårnby FF
138014
21-04 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
21. apr
10:00
B.93
Hellas
138019
21-04 2024
12:00
Oversidder
21. apr
12:00
Oversidder
Sundby Bk.
137974
ti23-04 2024
16:45
FB
Ryparken Idrætsanlæg
23. apr
16:45
Østerbro IF
FB
137991
ti23-04 2024
18:00
KB
Hekla Park
23. apr
18:00
Hekla
KB
138034
to25-04 2024
17:45 Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. apr
17:45
Sundby Bk.
B.93
138037
27-04 2024
10:00
Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
Hvidovre IF's baner
27. apr
10:00
Hvidovre IF
Hekla
138040
27-04 2024
10:00
KB
Engdraget
27. apr
10:00
Hellas
KB
138041
27-04 2024
10:00
FB
Oversidder
Jens Jessens Vej
27. apr
10:00
FB
Oversidder
138035
27-04 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
27. apr
10:45
Østerbro IF
Dragør BK
137978
ma29-04 2024
18:00 Hekla Park
29. apr
18:00
Hekla
Tårnby FF
150092
fr03-05 2024
18:00 Hekla Park
03. maj
18:00
Hekla
Dragør BK
150433
04-05 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
04. maj
10:00
Hvidovre IF
Hellas
150360
05-05 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
05. maj
10:00
KB
Sundby Bk.
150419
05-05 2024
10:00
Oversidder
05. maj
10:00
Oversidder
Tårnby FF
152103
05-05 2024
10:00
GVI
GVI. Nymosen
05. maj
10:00
GVI
Østerbro IF
138044
05-05 2024
11:15
FB
B 93 Svanemølleanlæg.
05. maj
11:15
B.93
FB
152105
ti07-05 2024
16:45
Oversidder
Fælledparken
07. maj
16:45
Østerbro IF
Oversidder
154903
ti07-05 2024
18:15 Hekla Park
07. maj
18:15
Hekla
Hellas
154915
11-05 2024
10:00
FB
KB
Jens Jessens Vej
11. maj
10:00
FB
KB
152104
11-05 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
11. maj
11:00
Sundby Bk.
Hvidovre IF
154932
ti14-05 2024
18:00
GVI
Hekla Park
14. maj
18:00
Hekla
GVI
154916
on15-05 2024
18:00 Vestamager Idrætsanlæg
15. maj
18:00
Tårnby FF
B.93
138017
to16-05 2024
18:00 Hekla Park
16. maj
18:00
Hekla
Østerbro IF
154935
18-05 2024
10:00
FB
Hvidovre IF's baner
18. maj
10:00
Hvidovre IF
FB
154936
18-05 2024
10:00 Engdraget
18. maj
10:00
Hellas
Sundby Bk.
154933
18-05 2024
11:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
18. maj
11:30
KB
Tårnby FF
154934
19-05 2024
10:00
Oversidder
19. maj
10:00
Oversidder
Dragør BK
138042
on22-05 2024
17:45
GVI
Vestamager Idrætsanlæg
22. maj
17:45
Tårnby FF
GVI
154952
25-05 2024
10:00
FB
Jens Jessens Vej
25. maj
10:00
FB
Hellas
154958
25-05 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
25. maj
10:00
Tårnby FF
Hvidovre IF
154938
25-05 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. maj
11:00
Sundby Bk.
Hekla
154942
25-05 2024
12:00
GVI
Oversidder
GVI. Nymosen
25. maj
12:00
GVI
Oversidder
154945
25-05 2024
13:00 Dragør Bk
25. maj
13:00
Dragør BK
B.93
154940
26-05 2024
09:30
KB
Fælledparken
26. maj
09:30
Østerbro IF
KB
154998
ti28-05 2024
18:30
GVI
GVI. Nymosen
28. maj
18:30
GVI
B.93
155017
on29-05 2024
18:30 Engdraget
29. maj
18:30
Hellas
Tårnby FF
155011
01-06 2024
10:00
Oversidder
Hekla Park
01. jun
10:00
Hekla
Oversidder
155014
01-06 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
01. jun
10:00
Hvidovre IF
Østerbro IF
154995
01-06 2024
11:00
FB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
11:00
Sundby Bk.
FB
154918
02-06 2024
09:30 Ryparken Idrætsanlæg
02. jun
09:30
B.93
Østerbro IF
155640
ti04-06 2024
18:00
FB
Hekla Park
04. jun
18:00
Hekla
FB
154912
ti04-06 2024
18:45
GVI
Dragør Bk
04. jun
18:45
Dragør BK
GVI
155664
08-06 2024
10:00
GVI
KB
GVI. Nymosen
08. jun
10:00
GVI
KB
155668
08-06 2024
10:00 Dragør Bk
08. jun
10:00
Dragør BK
Hvidovre IF
155674
08-06 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
08. jun
10:00
Tårnby FF
Sundby Bk.
155639
08-06 2024
15:30 Ryparken Idrætsanlæg
08. jun
15:30
Østerbro IF
Hellas
155659
09-06 2024
11:30
Oversidder
09. jun
11:30
Oversidder
B.93
155012
ti11-06 2024
18:00
KB
Dragør Bk
11. jun
18:00
Dragør BK
KB
155684
15-06 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg.
15. jun
10:00
B.93
Hekla
155692
15-06 2024
10:00
GVI
Hvidovre IF's baner
15. jun
10:00
Hvidovre IF
GVI
155693
15-06 2024
10:00 Engdraget
15. jun
10:00
Hellas
Dragør BK
155675
15-06 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
11:00
Sundby Bk.
Østerbro IF
155686
15-06 2024
12:00
KB
Oversidder
Kunst, KB, P. Bangs Vej
15. jun
12:00
KB
Oversidder
155699
16-06 2024
10:00
FB
Jens Jessens Vej
16. jun
10:00
FB
Tårnby FF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind