U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
121802
06-04 2024
10:00 Sundby Idrætspark
06. apr
10:00
B 1908
Hellas 3
121803
06-04 2024
10:00 Nørrebroparken
06. apr
10:00
Nørrebro United 5
Tårnby FF 3
121805
06-04 2024
10:00
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Holmens IA
06. apr
10:00
CIK 2
Ørestad IF 2
121807
07-04 2024
09:00
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
07. apr
09:00
Sundby Bk. 5
Oversidder
121806
07-04 2024
11:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Vanløse Idrætspark
07. apr
11:00
Vanløse 4
Valby 2
121804
07-04 2024
11:30
SSB
!
NB: SSB er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg
07. apr
11:30
SSB
Nørrebro United 7
121808
fr12-04 2024
17:00
Oversidder
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
12. apr
17:00
Oversidder
Vanløse 4
121809
13-04 2024
10:00
SSB
Vestamager Idrætsanlæg
13. apr
10:00
Tårnby FF 3
SSB
121812
13-04 2024
10:00 Engdraget
13. apr
10:00
Hellas 3
Sundby Bk. 5
121810
14-04 2024
10:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
14. apr
10:00
Ørestad IF 2
Nørrebro United 5
121813
14-04 2024
13:00
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Nørrebroparken
14. apr
13:00
Nørrebro United 7
B 1908
121870
ma15-04 2024
22:00
SSB
Bavnehøj Idrætsanlæg
15. apr
22:00
SSB
B 1908
121874
21-04 2024
09:00
Sundby Bk. 5
!
NB: Sundby Bk. 5 er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg
21. apr
09:00
Sundby Bk. 5
Nørrebro United 7
121814
21-04 2024
10:00 Nørrebroparken
21. apr
10:00
Nørrebro United 5
Valby 2
121871
21-04 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
21. apr
10:00
Tårnby FF 3
Ørestad IF 2
121873
21-04 2024
11:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Vanløse Idrætspark
21. apr
11:00
Vanløse 4
Hellas 3
121872
ti23-04 2024
17:00
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Oversidder
Kløvermarkens Idrætsanlæg
23. apr
17:00
CIK 2
Oversidder
121876
27-04 2024
10:00 Sundby Idrætspark
27. apr
10:00
B 1908
Sundby Bk. 5
121879
27-04 2024
10:00
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Engdraget
27. apr
10:00
Hellas 3
CIK 2
121880
27-04 2024
13:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Nørrebroparken
27. apr
13:00
Nørrebro United 7
Vanløse 4
121877
28-04 2024
10:00
SSB
Ørestad Idrætspark (kunst)
28. apr
10:00
Ørestad IF 2
SSB
121878
28-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
UDS
28. apr
10:00
Valby 2
Tårnby FF 3
UDS
121875
28-04 2024
12:00
Oversidder
28. apr
12:00
Oversidder
Nørrebro United 5
121881
04-05 2024
10:00 Nørrebroparken
04. maj
10:00
Nørrebro United 5
Hellas 3
190953
04-05 2024
11:30
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Holmens IA
04. maj
11:30
CIK 2
Nørrebro United 7
121883
05-05 2024
10:00
Oversidder
Vestamager Idrætsanlæg
05. maj
10:00
Tårnby FF 3
Oversidder
190955
05-05 2024
11:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Vanløse Idrætspark
05. maj
11:00
Vanløse 4
B 1908
121882
05-05 2024
11:30
SSB
Sundby Bk. 5
!
NB: Sundby Bk. 5 er taberdømt
Bavnehøj Skole
05. maj
11:30
SSB
Sundby Bk. 5
190954
05-05 2024
14:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
05. maj
14:00
Ørestad IF 2
Valby 2
121811
on08-05 2024
17:45
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Valby Idrætspark
08. maj
17:45
Valby 2
CIK 2
190956
fr10-05 2024
17:00
Oversidder
10. maj
17:00
Oversidder
Ørestad IF 2
190957
11-05 2024
10:00
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Sundby Idrætspark
11. maj
10:00
B 1908
CIK 2
190976
11-05 2024
10:00 Engdraget
11. maj
10:00
Hellas 3
Tårnby FF 3
190958
11-05 2024
13:15
SSB
Valby Idrætspark
11. maj
13:15
Valby 2
SSB
190959
12-05 2024
09:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Kløvermarkens Idrætsanlæg
12. maj
09:00
Sundby Bk. 5
Vanløse 4
190977
12-05 2024
14:30 Nørrebroparken
12. maj
14:30
Nørrebro United 7
Nørrebro United 5
190983
on15-05 2024
17:00
Oversidder
Valby Idrætspark
15. maj
17:00
Valby 2
Oversidder
190979
on15-05 2024
18:00
SSB
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Bavnehøj Skole
15. maj
18:00
SSB
Vanløse 4
190978
18-05 2024
10:00
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Nørrebroparken
18. maj
10:00
Nørrebro United 5
B 1908
190981
18-05 2024
10:00
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Holmens IA
18. maj
10:00
CIK 2
Sundby Bk. 5
190980
19-05 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
19. maj
10:00
Tårnby FF 3
Nørrebro United 7
190982
19-05 2024
14:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
19. maj
14:00
Ørestad IF 2
Hellas 3
191429
25-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark
25. maj
10:00
B 1908
Tårnby FF 3
191432
25-05 2024
10:00 Engdraget
25. maj
10:00
Hellas 3
Valby 2
191433
25-05 2024
13:00 Nørrebroparken
25. maj
13:00
Nørrebro United 7
Ørestad IF 2
191431
26-05 2024
09:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
26. maj
09:00
Sundby Bk. 5
Nørrebro United 5
190984
26-05 2024
10:00
Oversidder
SSB
26. maj
10:00
Oversidder
SSB
191430
26-05 2024
11:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Vanløse Idrætspark
26. maj
11:00
Vanløse 4
CIK 2
191434
01-06 2024
10:00
Oversidder
01. jun
10:00
Oversidder
Hellas 3
191435
01-06 2024
11:30
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Nørrebroparken
01. jun
11:30
Nørrebro United 5
Vanløse 4
191437
02-06 2024
10:00 Vestamager Idrætsanlæg
02. jun
10:00
Tårnby FF 3
Sundby Bk. 5
191438
02-06 2024
10:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
02. jun
10:00
Ørestad IF 2
B 1908
191439
02-06 2024
10:00
Valby 2
!
NB: Valby 2 er taberdømt
Valby Idrætspark
02. jun
10:00
Valby 2
Nørrebro United 7
191436
02-06 2024
11:30
SSB
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Bavnehøj Skole
02. jun
11:30
SSB
CIK 2
191440
08-06 2024
10:00
Valby 2
!
NB: Valby 2 er taberdømt
Sundby Idrætspark
08. jun
10:00
B 1908
Valby 2
191442
08-06 2024
11:30
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Holmens IA
08. jun
11:30
CIK 2
Nørrebro United 5
191461
08-06 2024
11:30
Oversidder
Nørrebroparken
08. jun
11:30
Nørrebro United 7
Oversidder
191444
09-06 2024
09:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
09. jun
09:00
Sundby Bk. 5
Ørestad IF 2
191443
09-06 2024
11:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Vanløse Idrætspark
09. jun
11:00
Vanløse 4
Tårnby FF 3
191441
09-06 2024
11:30
SSB
Bavnehøj Skole
09. jun
11:30
SSB
Hellas 3
191466
on12-06 2024
17:15 Valby Idrætspark
12. jun
17:15
Valby 2
Sundby Bk. 5
191467
15-06 2024
10:00 Engdraget
15. jun
10:00
Hellas 3
Nørrebro United 7
191462
16-06 2024
10:00
Oversidder
16. jun
10:00
Oversidder
B 1908
191463
16-06 2024
10:00
SSB
Nørrebroparken
16. jun
10:00
Nørrebro United 5
SSB
191464
16-06 2024
10:00
CIK 2
!
NB: CIK 2 er udgået.
Vestamager Idrætsanlæg
16. jun
10:00
Tårnby FF 3
CIK 2
191465
16-06 2024
10:00
Vanløse 4
!
NB: Vanløse 4 er udgået.
Ørestad Idrætspark (kunst)
16. jun
10:00
Ørestad IF 2
Vanløse 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind