Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs, P2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
336384
13-04 2024
15:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
13. apr
15:30
Sønderbro Fight
0
Valby 2
1
336386
14-04 2024
13:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
14. apr
13:30
Sundby 3
3
Østerbro IF 2
0
336383
14-04 2024
14:30 Nørrebroparken
3
-
2
14. apr
14:30
Nørrebro United 4
3
Pan Fodbold
2
336393
ma15-04 2024
20:00 Genforeningspladsen
6
-
1
15. apr
20:00
Union
6
FC Damsø
1
336390
on17-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
2
17. apr
19:00
Valby 2
0
Nørrebro United 4
2
336392
on17-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
2
-
0
17. apr
19:15
FC Culpa 2
2
Sønderbro Fight
0
336389
on17-04 2024
19:15 Valby Idrætspark
0
-
6
17. apr
19:15
Pan Fodbold
0
Sundby 3
6
336388
21-04 2024
14:30 Fælledparken
2
-
2
21. apr
14:30
Østerbro IF 2
2
FA 2000 (2)
2
336396
ma22-04 2024
18:45 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
7
22. apr
18:45
Sønderbro Fight
2
Union
7
336394
to25-04 2024
19:30 Fælledparken
2
-
0
25. apr
19:30
Østerbro IF 2
2
Pan Fodbold
0
336397
to25-04 2024
20:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
25. apr
20:00
Sundby 3
4
Valby 2
1
336395
28-04 2024
16:00 Nørrebroparken
4
-
3
28. apr
16:00
Nørrebro United 4
4
FC Culpa 2
3
336401
ma29-04 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
2
-
3
29. apr
19:15
FC Damsø
2
Sønderbro Fight
3
336402
ti30-04 2024
19:30 Valby Idrætspark
0
-
3
30. apr
19:30
FC Culpa 2
0
Sundby 3
3
336399
on01-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
1
-
3
01. maj
18:00
Pan Fodbold
1
FA 2000 (2)
3
336400
on01-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
1
-
0
01. maj
19:00
Valby 2
1
Østerbro IF 2
0
336403
to02-05 2024
20:00 Grøndal Multicenter
5
-
1
02. maj
20:00
Union
5
Nørrebro United 4
1
336407
ma06-05 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
06. maj
19:00
Sundby 3
4
Union
2
336385
ma06-05 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
2
-
7
06. maj
19:15
FC Damsø
2
FC Culpa 2
7
336406
ti07-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
0
-
0
07. maj
19:30
Pan Fodbold
0
Valby 2
0
336408
on08-05 2024
19:30 Jens Jessens Vej
7
-
0
08. maj
19:30
FA 2000 (2)
7
Sønderbro Fight
0
336405
11-05 2024
11:30 Nørrebroparken
7
-
3
11. maj
11:30
Nørrebro United 4
7
FC Damsø
3
336404
12-05 2024
17:45 Fælledparken
1
-
5
12. maj
17:45
Østerbro IF 2
1
FC Culpa 2
5
336409
ma13-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
13. maj
18:00
Sønderbro Fight
0
Nørrebro United 4
1
336412
ti14-05 2024
20:45 Valby Idrætspark
5
-
0
14. maj
20:45
FC Culpa 2
5
Pan Fodbold
0
336410
on15-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
1
15. maj
19:00
Valby 2
0
FA 2000 (2)
1
336411
on15-05 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
1
-
3
15. maj
19:15
FC Damsø
1
Sundby 3
3
336413
to16-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
7
-
0
16. maj
20:00
Union
7
Østerbro IF 2
0
336415
ti21-05 2024
19:30 Valby Idrætspark
0
-
2
21. maj
19:30
Pan Fodbold
0
Union
2
336416
on22-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
0
-
1
22. maj
19:00
Valby 2
0
FC Culpa 2
1
336414
on22-05 2024
19:30 Fælledparken
4
-
3
22. maj
19:30
Østerbro IF 2
4
FC Damsø
3
336417
to23-05 2024
20:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
23. maj
20:00
Sundby 3
3
Sønderbro Fight
0
336418
25-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
8
-
0
25. maj
10:00
FA 2000 (2)
8
Nørrebro United 4
0
336420
ma27-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
9
-
1
27. maj
18:00
Sønderbro Fight
9
Østerbro IF 2
1
336421
ma27-05 2024
19:15 Vanløse Idrætspark
1
-
3
27. maj
19:15
FC Damsø
1
Pan Fodbold
3
336387
ma27-05 2024
20:30 Jens Jessens Vej
2
-
0
27. maj
20:30
FA 2000 (2)
2
Union
0
336422
to30-05 2024
19:30 Jens Jessens Vej
2
-
1
30. maj
19:30
FA 2000 (2)
2
FC Culpa 2
1
336423
to30-05 2024
20:00 Genforeningspladsen
1
-
1
30. maj
20:00
Union
1
Valby 2
1
336419
01-06 2024
13:00 Nørrebroparken
0
-
5
01. jun
13:00
Nørrebro United 4
0
Sundby 3
5
336398
ma03-06 2024
19:30 Jens Jessens Vej
1
-
4
03. jun
19:30
FA 2000 (2)
1
FC Damsø
4
336424
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
1
-
2
08. jun
11:15
Østerbro IF 2
1
Nørrebro United 4
2
336425
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
3
-
2
08. jun
11:15
Pan Fodbold
3
Sønderbro Fight
2
336426
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
1
-
1
08. jun
11:15
Valby 2
1
FC Damsø
1
336427
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
5
-
2
08. jun
11:15
Sundby 3
5
FA 2000 (2)
2
336428
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
4
-
4
08. jun
11:15
FC Culpa 2
4
Union
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 3 puljer rykker ned

Log ind