Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
15:30
Sønderbro Fight
0
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
13:30
Sundby 3
3
Østerbro IF 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:30
Nørrebro United 4
3
Pan Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:00
Union
6
FC Damsø
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Valby 2
0
Nørrebro United 4
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:15
FC Culpa 2
2
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:15
Pan Fodbold
0
Sundby 3
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:30
Østerbro IF 2
2
FA 2000 (2)
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:45
Sønderbro Fight
2
Union
7
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:30
Østerbro IF 2
2
Pan Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:00
Sundby 3
4
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
Nørrebro United 4
4
FC Culpa 2
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
FC Damsø
2
Sønderbro Fight
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:30
FC Culpa 2
0
Sundby 3
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Pan Fodbold
1
FA 2000 (2)
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Valby 2
1
Østerbro IF 2
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
Union
5
Nørrebro United 4
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Sundby 3
4
Union
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
FC Damsø
2
FC Culpa 2
7
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Pan Fodbold
0
Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:30
FA 2000 (2)
7
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:30
Nørrebro United 4
7
FC Damsø
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
17:45
Østerbro IF 2
1
FC Culpa 2
5
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Sønderbro Fight
0
Nørrebro United 4
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:45
FC Culpa 2
5
Pan Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Valby 2
0
FA 2000 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
FC Damsø
1
Sundby 3
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Union
7
Østerbro IF 2
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Pan Fodbold
0
Union
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Valby 2
0
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Østerbro IF 2
4
FC Damsø
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
Sundby 3
3
Sønderbro Fight
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FA 2000 (2)
8
Nørrebro United 4
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Sønderbro Fight
9
Østerbro IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
FC Damsø
1
Pan Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
FA 2000 (2)
2
Union
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
FA 2000 (2)
2
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Union
1
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nørrebro United 4
0
Sundby 3
5
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
FA 2000 (2)
1
FC Damsø
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Østerbro IF 2
1
Nørrebro United 4
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Pan Fodbold
3
Sønderbro Fight
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Valby 2
1
FC Damsø
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Sundby 3
5
FA 2000 (2)
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Culpa 2
4
Union
4
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 3 puljer rykker ned