Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr
20:45
Vanløse 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. apr
20:30
Oversidder
Folehaven 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:00
Oversidder
KFB 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:00
Rødovre 2
FA 2000 13
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr
16:00
Union 14
2
Frem 13
4
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:00
Oversidder
Union 14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:30
FA 2000 13
1
Vanløse 4
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Frem 13
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:30
KFB 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. apr
14:00
Folehaven 2
1
Rødovre 2
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:45
Vanløse 4
5
Union 14
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:30
Oversidder
Frem 13
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Rødovre 2
2
KFB 6
7
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
FA 2000 13
8
Folehaven 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Folehaven 2
3
Vanløse 4
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Frem 13
2
Rødovre 2
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
Oversidder
Union 14
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
KFB 6
1
FA 2000 13
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Union 14
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:35
FA 2000 13
1
Frem 13
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Folehaven 2
KFB 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
Vanløse 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Rødovre 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Oversidder
FA 2000 13
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Frem 13
3
Folehaven 2
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:45
KFB 6
2
Vanløse 4
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Union 14
6
Rødovre 2
5
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
FA 2000 13
1
Union 14
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Folehaven 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Vanløse 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
KFB 6
2
Frem 13
2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Rødovre 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:30
Oversidder
Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Oversidder
KFB 6
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:30
Oversidder
FA 2000 13
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:45
Vanløse 4
1
Frem 13
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Union 14
4
Folehaven 2
6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
KFB 6
2
Union 14
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Rødovre 2
5
Vanløse 4
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Frem 13
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
FA 2000 13
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Folehaven 2
Oversidder
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning: Ingen