Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
20:30
FB 22
1
Frem 10
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr
20:30
KB 9
Fremad Valby 10
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:50
CIK 2
1
HB 15
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Bois Athletic FC
3
Skjold 23
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:00
HB 15
4
FB 22
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr
20:45
Skjold 23
4
KB 9
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Frem 10
0
Skovshoved IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
FC Ryparken 4
2
Bois Athletic FC
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Fremad Valby 10
1
CIK 2
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr
20:45
Skovshoved IF 4
HB 15
HMH
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:15
Fremad Valby 10
3
Skjold 23
6
|
|||||||||||||||||||
25. apr
20:30
KB 9
2
FC Ryparken 4
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:50
CIK 2
5
FB 22
8
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Bois Athletic FC
Frem 10
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:00
HB 15
3
Bois Athletic FC
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:45
Skjold 23
2
CIK 2
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Frem 10
2
KB 9
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:30
FB 22
5
Skovshoved IF 4
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FC Ryparken 4
4
Fremad Valby 10
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Bois Athletic FC
4
FB 22
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:30
KB 9
4
HB 15
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:45
Skjold 23
4
FC Ryparken 4
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Fremad Valby 10
1
Frem 10
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:20
CIK 2
0
Skovshoved IF 4
7
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Skovshoved IF 4
FC Ryparken 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Skovshoved IF 4
4
Bois Athletic FC
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
HB 15
1
Fremad Valby 10
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Frem 10
4
Skjold 23
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FC Ryparken 4
CIK 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
FB 22
4
KB 9
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:15
Skjold 23
0
HB 15
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:30
KB 9
5
Skovshoved IF 4
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Fremad Valby 10
4
FB 22
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Ryparken 4
7
Frem 10
3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
CIK 2
1
Bois Athletic FC
6
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
HB 15
1
FC Ryparken 4
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Skovshoved IF 4
4
Fremad Valby 10
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:20
CIK 2
3
Frem 10
6
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:30
FB 22
2
Skjold 23
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Bois Athletic FC
KB 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Skjold 23
2
Skovshoved IF 4
10
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Fremad Valby 10
2
Bois Athletic FC
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
FC Ryparken 4
FB 22
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
KB 9
2
CIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Frem 10
2
HB 15
3
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning: Ingen