Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
19:15
Oversidder
FB 21
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:15
Skjold 22
Brønshøj 2
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:15
FC Ryparken 7
0
HIK 2
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
14:00
Union 16
6
Frem 9
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
HIK 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr
20:30
KB 11
FC Ryparken 7
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Frem 9
2
Frem 17
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
Brønshøj 2
7
Union 16
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
16:00
FB 21
2
Skjold 22
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Oversidder
KB 11
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:15
Skjold 22
2
Union 16
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
FC Ryparken 7
5
Frem 9
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:00
Frem 17
3
Brønshøj 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
16:00
FB 21
1
HIK 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:30
KB 11
3
FB 21
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Frem 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
HIK 2
1
Skjold 22
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Union 16
1
Frem 17
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
Brønshøj 2
5
FC Ryparken 7
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
HIK 2
5
KB 11
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Oversidder
Brønshøj 2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Skjold 22
4
Frem 17
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
FB 21
4
Frem 9
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Ryparken 7
2
Union 16
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
KB 11
0
Skjold 22
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Frem 17
2
FC Ryparken 7
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Union 16
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Brønshøj 2
7
FB 21
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
Frem 9
3
HIK 2
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:30
Skjold 22
1
FC Ryparken 7
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Oversidder
Frem 17
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
KB 11
3
Frem 9
7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Frem 17
KB 11
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
FB 21
3
Union 16
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:30
HIK 2
5
Brønshøj 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Skjold 22
7
Frem 9
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:15
FC Ryparken 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Frem 17
3
FB 21
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Union 16
HIK 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Brønshøj 2
5
KB 11
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Oversidder
Skjold 22
|
|||||||||||||||||||
08. jun
08:45
Frem 9
Brønshøj 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
FB 21
2
FC Ryparken 7
6
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
HIK 2
Frem 17
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
KB 11
1
Union 16
6
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de ni puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning: Ingen