Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
19:30
Fix
4
Stefan 3
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:30
FB 20
1
FA 2000 9
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr
18:00
Union 11
1
Frem 5
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
17:45
Østerbro IF 3
2
Volvox 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Volvox 2
0
Fix
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Frem 5
0
VLI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
20:30
FA 2000 9
2
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
HB 14
1
FB 20
4
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:45
Stefan 3
2
Union 11
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:30
Fix
6
FA 2000 9
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
VLI
4
FB 20
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Østerbro IF 3
5
HB 14
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Frem 5
1
Stefan 3
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:15
Union 11
0
Volvox 2
0
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
FB 20
2
Østerbro IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Stefan 3
0
VLI
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:10
Volvox 2
5
Frem 5
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
HB 14
1
Fix
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:30
FA 2000 9
2
Union 11
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
Fix
9
FB 20
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
VLI
4
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Stefan 3
5
Volvox 2
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Frem 5
4
FA 2000 9
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:00
Union 11
8
HB 14
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
FB 20
1
Union 11
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:30
FA 2000 9
2
Stefan 3
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:30
Østerbro IF 3
3
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Volvox 2
2
VLI
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
HB 14
0
Frem 5
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:10
VLI
1
Fix
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Volvox 2
1
FA 2000 9
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Frem 5
3
FB 20
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Stefan 3
HB 14
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Union 11
5
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
FB 20
3
Stefan 3
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Fix
1
Union 11
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
VLI
3
HB 14
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
HB 14
0
Volvox 2
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
17:45
Østerbro IF 3
3
Frem 5
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
VLI
4
FA 2000 9
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Union 11
1
VLI
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
FA 2000 9
HB 14
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Frem 5
2
Fix
5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Stefan 3
2
Østerbro IF 3
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
16:15
Volvox 2
1
FB 20
2
|
Oprykning:
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned