Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
22:00
Oversidder
KFB
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:30
FB 5
2
Fremad Valby 4
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:30
KB 3
6
FC Culpa
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:30
Skjold 4
0
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Rødovre
8
Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:00
FC Culpa
4
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:15
KFB
2
FB 5
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Fremad Valby 4
5
Skjold 4
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:00
Amager FF 2
3
KB 3
5
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Oversidder
FB 5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:30
KB 3
4
Fremad Valby 4
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Skjold 4
2
KFB
3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Rødovre
4
Amager FF 2
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Hekla
4
FC Culpa
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
KFB
4
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
FC Culpa
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Valby 4
0
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
FB 5
Skjold 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
Amager FF 2
2
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Oversidder
Skjold 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
FC Culpa
1
Amager FF 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:30
KB 3
10
FB 5
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Hekla
4
Fremad Valby 4
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Rødovre
6
KFB
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
Amager FF 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:30
FB 5
1
Rødovre
6
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
KFB
2
Hekla
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
22:00
Oversidder
KB 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
Fremad Valby 4
1
FC Culpa
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
21:00
Skjold 4
1
KB 3
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Amager FF 2
Fremad Valby 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Rødovre
4
Skjold 4
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
FC Culpa
1
KFB
3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
Oversidder
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
KB 3
6
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
FB 5
3
FC Culpa
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Skjold 4
2
Hekla
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Hekla
FB 5
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:00
KFB
3
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:30
Hekla
1
KB 3
11
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Fremad Valby 4
2
KFB
5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
FC Culpa
5
Skjold 4
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:15
Amager FF 2
0
FB 5
5
|
Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle fire puljer rykker ned